zapomenuté heslo

Sex a zdraví spolu úzce souvisí!

Sex a zdraví spolu úzce souvisí!
Souvislost mezi sexem a zdravím byla už mnohokrát prokázána a nelze ji tedy zpochybňovat. Proto je třeba na svém milostném životě neustále pracovat, a to třeba za pomoci erotických pomůcek!

Erotické pomůcky jako koření sexuálního života

Ač si to mnozí lidé nechtějí připustit, sexuální život často směřuje k určitému stereotypu. Mnohdy ale stačí k pozitivní změně skutečně málo. Ano, máme na mysli erotické pomůcky. Mezi nejběžnější výrobky tohoto typu nepochybně patří vibrátory. Jsou totiž velmi levné a jejich pestrý sortiment umožňuje stále nové zážitky. Koneckonců se sami podívejte na aktuální nabídku vibrátorů a poznáte, že fantazii se meze nekladou!

Podpořit hrátky v ložnici samozřejmě mohou i leckterá afrodiziaka, jež opět v žádném případě nejsou nedostatkovým zbožím, takže si je lze pořídit ve formě kapek, krémů, sprejů či tabletek. Existuje ovšem i řada dalších erotických pomůcek. Za všechny jmenujme alespoň aromatické a drážkované kondomy, masážní oleje a krémy a v neposlední řadě též nafukovací panny a panáky. 

Doporučujeme:  Chcete si okořenit vztah s pomocí erotických pomůcek? Potom navštivte sexshop Erodream.cz, kde je naleznete na jednom místě. 

 

Jak sex konkrétně prospívá zdraví?

Na závěr ještě ve zkratce uveďme některé blahodárné účinky sexu na lidské zdraví. Pestrý milostný život především udržuje v kondici a zbavuje stresu, dále pomáhá spalovat kalorie, je prostředkem k lepšímu usínání a podle některých výzkumů dokonce podporuje imunitní systém. Zkrátka a dobře sousloví „spojení příjemného s užitečným“ se na pravidelný sex hodí více než na řadu jiných oblastí! 

 

Komerční prezentace
Foto: EroDream
26. 6. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook