zapomenuté heslo

Snadný výběr kočárku pro vaše ratolesti

Snadný výběr kočárku pro vaše ratolesti
Termín příchodu vašeho potomka se neúprosně blíží a vy už začínáte lehce panikařit, neboť se nevyznáte v kočárcích a bojíte se, že vyberete ten nesprávný? Žádný strach, pojďme si v klidu udělat malou exkurzi a podívat se společně, zda zvolit golfky či například sportovní kočárek.

Jak na to?

Maminky, sedněte si doma s partnerem nebo si jen samy zavřete oči a představte si, co budete potřebovat zařídit během všedního dne a kam všude budete miminko potřebovat vzít s sebou. Naprosto jednoduchá volba vás čeká v případě, že čekáte dvojčátka! V tom případě vaše pozornost okamžitě padne na kočárky pro dvojčata. Čekáte-li pouze jedno dítko, sepište si všechny cesty, které vás čekají – od návštěvy lékaře, přes nákupy po běžné procházky a podle toho si vyberte!


Šátky a nosítka versus golfáče...

Pokud vše obstaráváte "po svých" a často jezdíte MHD, pak vás jistě nadchnou golfky neboli golfové kočárky. Právě s nimi se snadno vejdete do tramvaje či autobusu i v dopravní špičce a bez problémů se s nimi můžete pohybovat i mezi davem lidí. Co ale v případě, že miminko začne plakat a vy potřebujete obě ruce? Pak mějte v rukávu další trumf, a to šátky nebo nosítka. Vaši ratolest si pak snadno přivinete do náruče a máte obě ruce volné na manipulaci s kočárkem či s taškami.


Nápady pro sportovně založené maminky

Jste vášnivé turistky a krátké procházky po parku vám nestačí? Právě pro takto aktivní maminky jsou ideální sportovní kočárky, které jim umožní s miminkem absolvovat i náročnější túry. Tento druh kočárku má speciálně upravená kolečka, která snadno překonají i větší nerovnosti terénu. Vypravte se klidně na túru do přírody a udělejte si celodenní výlet samy s vaší ratolestí nebo vezměte na výlet celou rodinu!

Náš tip: Už máte kočárek, který vám vyhovuje? Mějte u sebe vždy raději i šátek nebo nosítka, neboť volné ruce jsou skutečně k nezaplacení!

 

Komerční prezentace
Foto: Pinkorblue
4. 12. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kondor
KONDOR - země


DoporučujemePoslední drby

radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...
heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook