Krása

Zahoďte jednodílné plavky a oslňte krásně plochým břichem!

Sbírání lístečků

Blíží se léto a s ním dovolené u vody. Každá žena se těší na opalování na pláži a na to, jak se ukáže v nových plavkách, jenže… Co s tukem, který nám všem přes zimu zaoblil bříška? Zbavte se ho teď hned!

Změňte svůj jídelníček

Pro ploché bříško je potřeba poupravit jídelníček. Jak?

  • Jezte pravidelně. Dopřejte si mezi jídly malou svačinku. Když nebude mít vaše tělo hlad, nebude mít důvod ukládat si tuky „na horší časy“. Vyměňte bílé pečivo za celozrnné.
  • Vyřaďte ze svého jídelníčku potraviny z bílé mouky. Rohlíky, koláče, knedlíky, to všechno musí pryč!
  • Nezapomeňte na vlákninu a dostatek vody. Dopřejte svému tělu vlákninu ze zeleniny, ovoce, ořechů a celozrnného pečiva. Nezapomínejte pravidelně pít, a to vodu a ovocné šťávy, ne slazené limonády.


Udělejte si čas na pohyb

Pohyb je nutný nejen pro hubnutí, ale i pro zdravou životosprávu. Že na něj nemáte čas? Vstaňte dřív a vyběhněte do parku, nebo vyrazte do práce místo autobusem pěšky. Najděte si koníčka! Vašemu tělu prospějí třeba lekce zumby, aerobiku nebo fitjazzu.


Co když to nejde?

Snažíte se zhubnout, ale pořád se nic neděje a do léta už nezbývá dost času? Na cvičení vám vedle práce a starosti o rodinu nezbývá čas, nebo máte bříško kulaté vlivem genetiky? Nezoufejte, i vy můžete mít ploché břicho. Budete ale muset vyhledat pomoc někde jinde. Už jste slyšely o ultrazvukové liposukci? Ta vytvaruje i partie, kterým cvičení nepomohlo.

 

Liposukce ultrazvukem má řadu výhod:

  • Je bezbolestná. Na rozdíl od starších metod. V dnešní době pro krásu nemusíte trpět!
  • Vyžaduje podstatně kratší rekonvalescenci. Liposukce ultrazvukem není výrazným zásahem do vašeho těla, takže se můžete téměř okamžitě vrátit do běžného života.
  • Umožňuje zeštíhlení více částí těla najednou. Ultrazvuková liposukce se provádí za částečné, nebo celkové anestezie. Díky tomu může být odsát tuk z několika partií najednou.
  • Výsledky vidíte ihned. Proč se trápit obavami, jestli stihnete do léta zhubnout? Díky ultrazvukové liposukci budete mít ploché břicho hned po zákroku!

 

Liposukce břicha

Liposukce břicha

Kde se ultrazvuková liposukce provádí? 

Pro krásné a sexy bříško s bezbolestnou liposukcí si můžete v Praze, Brně, Jihlavě a Ústí nad Labem zajít na Medicom Clinic, kde liposukce břicha a dalších partií provádějí špičkoví odborníci. Klinika nabízí konzultaci zákroku liposukce ZDARMA, takže má každý klient možnost nezávažně zjistit, jak zákrok probíhá.

Je liposukce finančně náročná?

Vůbec ne! Cena bezbolestné ultrazvukové liposukce na Medicom Clinic se pohybuje od 39 990 Kč. Klinika nabízí možnost splátkového financování zákroku, takže si krásné tělo může dovolit každý.
Máte otázky ohledně ultrazvukové liposukce? Obraťte se na on-line poradnu!

 

Připravila: komerční prezentace
Foto: Medicom Clinic
27. 4. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků