Wellness

Záleží vám na tom, co jíte?

Sbírání lístečků

Chladnička je oknem do duše celé rodiny. Pokud se o sobě chcete něco dozvědět, podívejte se na skladbu potravin, které v ní uchováváte. Nejen na rozmanitost surovin, ale také na to, jak jsou obvykle neuspořádané. Když máte rádi chaos, máte ho i v lednici, tak to prostě je. A co kdyby to fungovalo i naopak? Zkuste si v ní udělat pořádek a uvidíte, jestli to prospěje i vaší duši. Pokud ne, pak to rozhodně potěší alespoň vaše zažívání.

Čerstvé myšlenky vás napadnou snadněji, pokud si pochutnáte na dobrém a kvalitním jídle. Čerstvost je totiž klíčová. Podíváme-li se na současný trend kuchařů, ze kterých se staly celebrity díky vlastní TV show, vždy vidíme člověka s obrovským entuziasmem a životním nadhledem. Člověka, který nás dokáže inspirovat a který nabádá celý národ, abychom dbali na kvalitu a čerstvost potravin, ze kterých připravujeme jídlo pro svou rodinu.

Profesionální šéfkuchaři z celého světa stáli u zrodu kolekce domácích spotřebičů značky Samsung, tzv. Samsung Chef Collection, jenž čerpá ze životních zkušeností lidí, pro které jídlo znamená bezmála celý svět.

Dnes se zaměříme na chladničku z této kolekce, která je vybavena nejmodernějšími technologiemi a pokud vám záleží na kvalitě potravin, pak pro vás bude tento typ jasnou volbou. Do vínku dostala též unikátní minimalistický design KitchenFit a v rámci kuchyňské linky působí zcela homogenně, nenarušuje její ráz a naopak kuchyni dodává punc profesionality a elegance. Právě proto nese název Samsung Chef Collection.

Chladnička využívá jedinečný systém chlazení, který uchovává potraviny déle čerstvé s přesností hodnou mistra. Začíná to speciálním kovovým plátem Metal Plate, který v sobě akumuluje chlad, tzv. Metal cooling, a zamezuje kolísání vnitřní teploty, jenž je zásadním důvodem, proč se potraviny kazí. Další praktickou funkci splňuje Chef Zone, speciální zásuvka pro uchování masa či ryb, kde je zajištěna konstantní teplota s minimální výchylkou +/- 0,5 °C.

Samsung - Chef Zone

Samsung Chef Zone


Potraviny v mrazáku a chladničce mají odlišné nároky na okolní prostředí. Technologie Twin Cooling umí oddělit proudění vzduchu, a tak suchý mrazivý vzduch zůstane v mrazáku, zatímco studený vlhký vzduch v chladničce a díky tomu vydrží uskladněné potraviny ještě déle. 

Samsung Twin Cooling

Samsung Twin Cooling


Chystáte pečeni pro návštěvu? Pečte maso jako šéfkuchař pomocí marinovací misky Chef Pan™. Tento hygienická miska z nerezové oceli je dalším příjemným překvapením modelu RB41J7899S4/EF a můžete ho používat k přípravě, uskladnění i pečení potravin a potom jej můžete vložit přímo do myčky.

Chladničky Samsung, díky konceptu Kitchen Fit, se totiž vejdou do prostoru určeného vestavným spotřebičům, ale díky technologii SpaceMax nabízí až o 30 % více vnitřního prostoru a inteligentní a zároveň pohodlný způsob uskladnění potravin díky nastavitelným policím a dveřním přihrádkám. Srovnejte si potraviny podle vlastní chuti a nálady a už nikdy se vám nestane, že na vás po čase vypadne oblíbená lahůdka s prošlým datem spotřeby!

Čerstvé informace hledejte také na www.samsung.cz.

 

Komerční prezentace
Foto: Samsung
10. 9. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků