Wellness

Zapomeňte na diety a zhubněte jednou provždy

Sbírání lístečků

Diktát dnešní společnosti mluví jasně. Pokud si chcete udržet dobré společenské postavení, musíte být atraktivní, energetičtí a vypadat mladě, a to bez ohledu na to, jestli vám je třicet nebo padesát. A k tomu jistě patří štíhlá postava. Každý, kdo se někdy pokoušel zhubnout, ví, kolik to dá práce. Jděte na to tenkrát od lesa, zapomeňte na diety a nechte si poradit od výživových poradců.

Prokletý jojo efekt vám rychle zkazí vaše úsilí

Spoustě lidí se povede zhubnout, ale bohužel štíhlé postavy si moc dlouho neužijí. Dřív než si na nové tělo zvyknou, mají mnozí svá kila zpět a velmi často také něco navíc. Může za to jo-jo efekt, kterému se zpravidla nevyhnou lidé, jenž se snažili zhubnout příliš rychle a své tělo mučili nějakou „zaručenou“ drastickou dietou.


Organismus je po dietách vyhladovělý a jakmile se vrátíte k původním stravovacím zvyklostem, můžete si být téměř jistí, že vás tělo pořádně vytrestá. Několik dní či týdnů jste se týrali hladem a váš oraganismus využije první příležitosti, kdy ho pořádně nakrmíte, a začne si ukládat zásoby pro případ, kdybyste zase dostali ten geniální nápad, že v rekordním čase budete vypadat jako hollywoodské modelky. A vy začnete opět přibírat.


S výživovou poradkyní nepřijde vaše snaha vniveč

Přestaňte se trápit a vezměte si na pomoc výživovou poradkyni, která vám bude skvělou průvodkyní na vaší cestě za štíhlou postavou.

S výživovými poradci se v poslední době roztrhnul pytel, o tom se můžete nakonec přesvědčit sami. Stačí, když do vyhledávače zadáte například „Výživová poradkyně Praha“ a uvidíte hned několik stránek výživových specialistů. Možná vás v první chvíli napadne myšlenka, že hubnutí není žádná věda a nebudete platit někomu za to, co už dávno víte. Ale investice do výživového poradce se vyplatí.


Dietoložka s vámi probere současný jídelníček a upozorní vás na špatné stravovací návyky a navíc vám po celou dobu bude oporou a bude připravena odpovídat na vaše všetečné otázky, na které byste sami jen stěží hledali odpovědi. Navíc dostanete nový jídelníček, který bude odpovídat přesně potřebám vašeho těla a vy budete hubnout, přesto, že budete jíst a nebudete svůj organismus trápit hlady.


Díky konzultacím u výživové poradkyně nejenže zhubnete, ale na rozdíl od krátkodobých drastických diet bude mít vaše píle dlouhodobé výsledky. Naučíte se poslouchat své tělo a jeho potřeby, změníte životní styl a hubnutí pro vás zcela jistě začne být příjemnou zábavou a noční můry z nikdy nekončících diet budou navždy minulostí.

Komerční prezentace
Foto: iStock
17. 1. 2017

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků