Medicína

ZUBNÍ IMPLANTÁT UŽ NENÍ VÝSADOU HORNÍCH 10 000

Sbírání lístečků

Nemusíte být celebrita, abyste si nemohli dopřát to, co přináší moderní stomatologie. Někdy nám příroda nedopřála kvalitní chrup, někdy za ztrátou zubu stojí jiné příčiny. V Brandeis Clinic se k Vám, jako celebritě, chovat ale budou.

Nejmodernějším řešením ztráty zubu či více zubů patří v estetické stomatologii bezpochyby zubní implantát. Náhradní zub Vám v Brandeis Clinic dokáží zhotovit na milimetr přesně a s dokonalou barevností vůči ostatním zubům. Tak proč nebýt chvilku celebritou a dopřát si ten luxus, jako je špičkové pracoviště estetické stomatologie v Brandeis Clinic.


CO JE TO ZUBNÍ IMPLANTÁT?

Zubní implantát

Zubní implantát

Zubní implantát je k nerozeznání od vlastního zubu a plně nahrazuje i jeho funkci – jak estetickou, tak žvýkací. Je to v podstatě zavedení titanového šroubku do čelistní kosti. Implantát se stane kořenem „nového“ zubu. Na tento šroubek se pak nasadí korunka.

Po umrtvení se v místě chybějícího zubu vyvrtá do čelistní kosti otvor, do které se zavede titanový implantát. Titan lidské tělo bez komplikací přijímá a jeho chuť je neutrální, bez kovové příchuti. Operace končí zašitím operační rány nad implantátem. Zahojení rány a přivyknutí na implantát v kosti trvá 6-8 týdnů. Což je až 3. rychlejší než u jiných typů implantátů, kde se doba hojení může prodloužit až na 24 týdnů. Nemusíte se obávat, že v době hojení budete chodit s viditelnými šrouby. De facto ihned po zavedení je možné na šroubek nasadit provizorní korunku.

 

Jestliže patříte mezi ty, kterým naskakuje husí kůže jen při pomyšlení vrtání do pusy, buďte klidní. Tento zákrok se provádí v místní anestezii a je tak zcela bezbolestný. Celková anestezie se v tomto případě používá zcela výjimečně. Operace i navyknutí na implantát je pacienty celkově velmi dobře snášena.


Po zhojení implantátu se na titanový šroub nasadí korunka. Brandeis Clinic vlastní stroj, který dokáže korunku na místě a přesně dle barevnosti Vašich ostatních zubu dobarvit. Žádné čekání, naprostý komfort a precizní práce.


Brandeis Clinic vám zaručí, že nikdo neuvidí rozdíl mezi Vaším zubem a zubním implantátem. I nadále bude Váš úsměv Vaší vizitkou. Cena zubního implantátu se zde pohybuje okolo 35 tisíc Kč. Využijte akci – konzultaci zdarma – která nyní probíhá a objednejte se ke specialistovi.

 

Kmerční prezentace
Foto: iStock, Brandejs Clinic
26. 11. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků