Wellness

Dárkové poukazy nejen pro ženy

Sbírání lístečků

Blíží se Vánoce. A s nimi kromě adventního času, ke kterému patří například firemní večírky, pečení cukroví, úklid domácností, přichází doba, kdy se budeme muset opět zamyslet nad vánočními dárky pro své blízké.

Dětem jako obvykle můžeme nakoupit hračky, protože jim s trochou nadsázky uděláme radost v podstatě čímkoliv, co se alespoň jednou za čas mihne v reklamě. Babičkám a dědečkům naopak pravděpodobně koupíme něco pro zdraví, případně jim můžeme udělat radost nějakou společnou fotografií v hezkém rámečku. Obvyklým zádrhelem bývají dárky pro ženy. Ty by měly být dokonalé, aby se nedotkly ženských duší.


Jednoduchým řešením pro ty, kdo se vymýšlením toho pravého dárku nechtějí příliš dlouho zabývat, bývají dárkové poukazy. Mnoho lidí se jim brání z důvodu, že nejsou příliš osobní. Opak ale může být pravdou. Zvolíte-li správný tip dárkového poukazu, můžete udělat radost úplně stejnou, jako byste vaši ženu obdarovali drahým parfémem.


Kromě dárkových poukazů, které můžete zakoupit v oblíbených kosmetických či oděvních řetězcích, se můžete po tom nejlepším dárku poohlédnout také na stránkách společnosti Allegria www.firmanazazitky.cz/gurmanske-zazitky/. Na nich naleznete nejen zajímavé gurmánské zážitky, ale například také zážitkové pobyty či adrenalinové aktivity všemožného charakteru.


Nebraňte se dávat vašim blízkým obálky. Ne vždy v nich totiž nutně musí být ukryté větší či menší finanční obnosy. Radost můžete udělat zajímavou aktivitou, zážitkem, společně strávenými chvílemi. Nechejte se unášet nápady, které pro vás připravili odborníci na zážitkové dárky. Možná že právě na stránkách firmy na zážitky objevíte to pravé.

Připravila: Katka
Foto: iStock
19. 10. 2016

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků