zapomenuté heslo

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ nebo ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ nebo ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR
Ptáte se, jestli zvolit ultrazvukový zvlhčovač nebo vybrat raději ultrazvukový inhalátor, eventuálně ionizátor vzduchu nebo zvlhčovač s ionizátorem ovzduší? Odpoví vám pan Petr KRÁSNÝ, manager kvality internetového obchodu s lékařskými přístroji SZO.cz.

Ultrazvukové inhalátory

Používáme je k rychlému potlačení dýchacích potíží v průběhu dne u dospělých pacientů a dětí, které jsou klidné a vydrží sedět, nemají problém snášet na obličeji maskou, případně používat ústní nebo nosní nástavec.


Ultrazvukové zvlhčovače

Slouží k nepřímé inhalaci a lze tyto přístroje využít k inhalování během spánku, neboť jsou naprosto bezhlučné. Pochopitelně, jedním z kritérií je věk dítěte a to, zda snese na obličeji masku, eventuálně vydrží sedět v klidu alespoň dvacet minut nebo půl hodiny a inhalovat. Pokud máme hyperaktivní dítě nebo malé děcko, které ještě nesnese obličejovou masku, pak volíme raději ultrazvukový inhalátor. Dlouhodobá nepřímá inhalace trvající osm hodin v průběhu spánku, kdy ultrazvukový zvlhčovač umístíme na noční stolek, přináší dobré výsledky a je účinná.


Ke zlepšení stavu astmatika nebo alergika, použijeme ionizátor vzduchu, který ovzduší obohatí zápornými ionty a vyčistí vzduch od alergenů, prachu a pylu. Ve volné přírodě dochází k ionizaci vzduchu u vodopádů, v lese nebo u moře, proto alergikům a astmatikům pobyt v tomto prostředí prospívá a potíže rychle ustupují. Pro dosažení lepších výsledků a větší úlevy doporučujeme používat kombinovaný přístroj ultrazvukový zvlhčovač s ionizátorem vzduchu, který můžeme provozovat nejenom během dne, ale také v noci, protože se jedná o bezhlučný přístroj.


Petr KRÁSNÝ, manager kvality internetového obchodu SZO.cz.
 

Komerční prezentace
Foto: SZO
25. 7. 2016hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook