Soutěže

Soutěž o balíček Bambi Oil na detoxikaci

Sbírání lístečků

Bambi Oil jsou tři lahvičky, v nichž se nachází směs kvalitních olejů určených k ošetření pokožky novorozence a batolete. Dětské oleje Joalis však mají proti všem ostatním na trhu něco navíc. Lze je používat v kterémkoliv věku, a to nejen pro dítě, ale i pro dospělého, který třeba nemůže požívat preparáty firmy Joalis ústy (latinsky per os).

Tyto oleje jsou určené k přenosu informací do organismu přes pokožku. Kvalita přenosu je naprosto stejná jako při požití ústy, není tedy slabší, nedokonalejší. Pro přenos přes kůži můžeme samozřejmě využívat i jiné, např. lihové preparáty (pozor, nebudeme se natírat preparáty sirupovými). Bambi Oil v sobě tedy kombinují dva účinky: ošetření kůže dítěte a působení informace na fungování lidského organismu. A tyto olejíčky mají navíc svůj příběh.


Když se narodí do rodiny malé dítě, rodiče se mu obvykle snaží dát něco do vínku. Jsou-li rodiče literárně tvořiví, vyprávějí příběhy a pohádky, které si sami vymýšlejí. Někteří hodně nadaní pak mohou tyto příběhy vydat knižně. Nejznámější je medvídek Pú a Kryštůfek – i tento příběh vznikl z vyprávění, které tvořil otec pro svého syna.


MUDr. Josef Jonáš vymyslel pro svého syna Andrease speciální preparáty, který má pozitivní účinky na jeho zdraví. Tak vznikly preparáty kombinované s ošetřením kůže. Výsledek byl i pro něj překvapivý. Nyní je synovi 3,5 roku a nikdy nepotřeboval žádný lék, nemusel navštívit pediatra pro nějaké onemocnění, neměl antibiotika, netrpěl kolikami, jeho kůže byla vždy naprosto hladká a čistá,měl vždy dobrý spánek. V obchodech s hračkami si nelehal na zem, neřval a nekopal kolem sebe. Tím nechválí pan Jonáš syna Andrease, ale chce pochválit preparáty, které mu byly každodenně aplikovány na jeho kůži.


Při jejich tvorbě se zamýšlel, co může pro dítě udělat. Pochopitelně se na prvním místě ocitla imunita, a tím odolnost proti nemocem. Tomu pomáhá kvalita dýchacích cest a zažívacího ústrojí. Dalším problémem dětí bývá jejich kůže. Množství ekzémů, opruzenin, potniček a různých afekcí na kůži je značný. Jsou vždy výrazem nějakého problému. V neposlední řadě je to nervová soustava dětí. Neklid, nespavost, vegetativní problémy projevující se kolikami, ale také nechutenství, zvracení, to vše má vztah k nervovému systému. Dobrá funkce hypotalamu zajišťuje nejen stabilitu vegetativního nervového systému, ale i například přiměřenou chuť k jídlu. Důležitá je také dobrá snášenlivost očkování a eliminace nepřiměřené úzkosti nebo agresivity. To byly cíle, se kterými tvořil zmíněné kožní preparáty.


Preparáty jsou vytvořeny komplexním způsobem a tak, abychom začali žlutou barvou, pokračovali přes oranžovou k modré. Začneme-li však v jiném pořadí, nedopustíme se chyby. Ideální aplikace je střídat olejíčky jeden den jednu barvu, druhý den druhou, třetí den třetí barvu a tak stále dokola. Tak docílíme nejlepšího výsledku.


Dětské oleje nám umožňují posunout začátek detoxikace do prvních dní po narození dítěte a umožní rodičům prožít ze svého novorozence více radosti, než když dítě trpí různými zdravotními problémy, což rodiče bolívá často více než dítě. Berte tyto preparáty nejen jako ukázku dalších možností informační detoxikace, ale i jako dárek MUDr. Jonáše všem dětem.

Olejíčky si můžete koupit na www.eccklub.cz.

Jeden z vás může vyhrát sadu tří olejů Joalis Bambi oil.

Soutěž probíhá od 1. do 15. května 2016.

Foto: Joalis
1. 5. 2016

Výherce:
slepicka

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků