Soutěže

S Holbou za zážitky

Sbírání lístečků

Využijte skvělé příležitosti a vychutnejte si Jeseníky s Holbou. Holba je v horách doma a nyní vám čepuje výhry pro skvělé zážitky. Pro vaše cesty do hor vás vybaví batohem, větrovkou i dalekohledem.

Holba větrovka

Holba větrovka

Je jen na vás, jestli do Jeseníků vyrazíte za sportem, přírodou nebo Ryzím pivem z hor. Každopádně vás čekají skvělé zážitky, které můžete zapíjet Holbou ve stylových horských hospůdkách s pohledem do údolí. Ať je to Holba Šerák, Keprník nebo třeba Horská 10, jedno mají společné. Vaří se podle tradičních receptur a jiskru jim dává horská voda. Holba ji čerpá z podzemních pramenů, které najdeme přímo v areálu pivovaru a to je dnes unikátní.

 

Holba batoh

Holba batoh

Dát pivu to nejlepší je krédem místních pivovarníků, a proto také chmel a slad pocházejí od regionálních pěstitelů z Moravy. Součástí pivovaru je Pivovarský pension, ve kterém můžete přespat v komfortních apartma, muzeum a stylová restaurace s portréty sládků.

 

Holba dalekohled

Holba dalekohled

Pivo vám fortelně načepuje ochotná šenkýřka a ať je to Šerák nebo Keprník, dopřejí vám jedinečný degustační zážitek. Mají jména horských velikánů a do vínku dostaly i jejich majestát.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.holba.cz.


Co můžete vyhrát?

1. místo větrovka
2. místo batoh
3. místo dalekohled

Soutěž probíhá od 19. května do 2. června 2019.

Foto: Holba
19. 5. 2019
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků