Soutěže

Soutěž o rodinnou Revital Omega 3

Sbírání lístečků

Lidé z oblastí mimo dosah moře mohou trpět nedostatkem mastných kyselin Omega 3. Ty se vyskytují především v mořských rybách, ze kterých je lidský organismus snadno získává.

Je to přirozený způsob, na který navazují odborníci při výzkumu a výrobě doplňků stravy. Na základě nejnovějších poznatků vznikla nová rodinná Omega 3 od známého českého výrobce Vitar.


Čím se rodinná Revital Omega 3 liší od ostatních?
 

Revital rodinná Omega 3

Revital rodinná Omega 3

 Je to především vysokou dávkou EPA (330 mg) a DHA (220 mg) extrahovaných z rybího oleje mořských ryb Tichého oceánu. Vzhledem ke zvýšenému obsahu účinných látek tak stačí dospělému člověku 1-2 a dětem od 6 let 1 kapsle denně.

Další významnou předností je triglyceridová forma mastných kyselin. Pro organizmus je zcela přirozená, a proto ji ochotně přijímá a dokáže ji nejlépe využít.


Novinka Rodinná Omega 3 se vyznačuje prvotřídní kvalitou, přísně testovanou v akreditovaných laboratořích s doložitelnými výsledky analýz.


Omega 3 mastné kyseliny podporují správnou funkci především mozku a srdce. Dokážou ovlivnit krevní tlak a blahodárně působí také na zrak. Vzhledem ke sníženému zastoupení v běžné stravě jsou jako doplněk stravy vhodné pro všechny věkové skupiny, včetně dětí. U těhotných žen podporují vývoj mozku a zraku plodu i kojeného dítěte.


Vědecky je dokázáno, že Omega 3 mastné kyseliny mají nejen protizánětlivé účinky, ale zdají se být výborné pro rozpoznávací funkce jako je paměť i výkonnost mozku. Příznaky nedostatku Omega 3 mastných kyselin se mohou projevovat různě, např. únavou, poruchami paměti, extrémním vysoušením kůže, srdečními problémy nebo změnami nálad až depresí.

Balení 60 kapslí je k dostání v lékárnách za 258 Kč.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.vitar.cz.

Tři z vás můžete vyhrát rodinnou Omega 3.

Soutěž probíhá od 22. dubna do 6. května 2018.

Foto: Vitar
22. 4. 2018

Výherci:

vaviz
binda
catina

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků