Soutěže

Soutěž o Repelent PREDATOR outdoor Impregnace a repelent predator Maxx

Sbírání lístečků

Jsou tady prázdniny a většina z nás bude trávit hodně času v přírodě. Nezapomeňte se chránit proti dotěrnému hmyzu.

Repelent PREDATOR Outdoor Impregnace

Účinný repelent 3v1 s voděodolným, hubícím a hmyz odpuzujícím účinkem. Byl vytvořen do extrémního prostředí speciálně pro rybáře, myslivce, ale i lesní dělníky nebo cestovatele. Odpuzuje, paralyzuje a hubí nejen komáry, ale také klíšťata, mouchy, muchničky, ovády, tiplíky a další obtížný hmyz.

Je bez parfemace, stříká se na oděv, obuv, celty, stany, spací vaky nebo moskytiéry. Okamžitě vytváří maximální ochranný štít a navíc impregnuje, což u vody a v dešti oceníte. Je ideální ochranou pro běžné i speciální materiály jako Goretex, Sympatex, Klimatex aj.


Repelent Predator MAXX plus

Repelent Predator MAXX plus

Repelent Predator MAXX plus

Kapesní Repelent Predator MAXX plus garantuje silnou a dlouhodobou ochranu v oblastech s vysokým výskytem nebezpečného a obtížného hmyzu. Spolehlivě ochrání v extrémních podmínkách cestovatele i lovce.


Obsahuje dvě nejúčinnější složky DEET + Icaridin. Dokáže vytvořit ochranný štít pro pokožku i oděv. Repelent je dostatečně účinný na komáry po dobu 8 hodin, na klíšťata po dobu 4 hodin. Je nepostradatelným pomocníkem v místech s vysokým rizikem nákazy přenášené hmyzem jakou je např. zika nebo malárie.

Vysoký účinek a 100% spolehlivost oceníte nejen při běžných výletech do přírody. Spolehlivě pokryje také nároky cestovatelů při extrémní turistice do náročných oblastí, kde je riziko spojené s poštípáním a nákazou výrazně vyšší. Repelent na pokožku i oděv je určen pro oblasti se zvýšeným nebezpečím napadení nebezpečného hmyzu, kde hrozí přenos nákazy viru ZIKA, žluté zimnice, horečky Dengee, malárie, West Nile viru, tahyně, Lymeské borelie nebo klíšťové encefalitidy.

Přípravek je ve formě aerosolového spreje, který umožní dokonalé rozptýlení a tím 100% ochranu.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.vitar.cz.

 

 

Tři z vás můžete vyhrát balíček repelentů Predátor.

Soutěž probíhá od 8. do 22. července 2018.

Foto: Vitar.

Výherci:

boubik
simpi
echinka
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků