Soutěže

Soutěž o balíček Bioderma Atoderm na ekzémy

Sbírání lístečků

Zima je pro naši pokožku tvrdou zkouškou a zaslouží si speciální péči. Chlad, suchý vzduch, málo světla a vítr naši pokožku oslabují, hlavně na těch nejexponovanějších partiích jako je tvář, rty a ruce.

Tepelná regulace je náročná z důvodu střídání tepla a zimy, když přicházíme z venkovního prostředí do interiéru. Rovnováha v pokožce je porušená. Suchý mráz zvyšuje ztrátu vody a snižuje vylučování kožního mazu. Tím se pokožka stává propustnější a křehčí, objevují se příznaky suché kůže jako je začervenání a podráždění. Proto je potřeba pokožku chránit a obnovit její ochrannou vrstvu.

Pečujte o svou pokožku v zimním období a využijte rad expertů ze společnosti BIODERMA. Připravili jsme pro vás sérii odborných a zajímavých článků, kde budeme hovořit nejen o tom jak pečovat o pokožku v zimě, jak pokožka reaguje na chlad a mráz, ale třeba i o stravě v zimním období. Sledujte pravidelně www.bioderma-cz.com zapojte se do soutěží o hodnotné ceny, otestujte naše novinky.

Využijte možnost získat hlavní výhru Pobyt All Inclusive ve Vysokých Tatrách pro celou rodinu. To stojí za to! Po dobu celé zimy od listopadu 2015 do února 2016 tu budete moci také sledovat cestu jedné rodiny do dalekého Laponska, země za polárním kruhem, která se bude pomocí produktů Atoderm snažit přizpůsobit tuhé zimě.

Co stačí pro výhry udělat? Sledujte pravidelně všechny epizody z dalekého Laponska a soutěžte s námi na našem Facebooku. Užijte si zimu spolu s rodinou v Tatrách!

I vy rádi trávíte čas na Instagramu? Staňte se followerem BIODERMA_CZECH, nafoťte jak vás chrání Atoderm v zimě a označte fotku #skinbodyguard.


Atoderm Intensive Gel moussant 500ml

Atoderm Intensive Gel moussant je sprchový gel určený pro každodenní zklidňující a čistící péči. Díky obsahu čisticích látek a vitamínu PP Atoderm PP Gel moussant (pěnící gel) potlačuje rozmnožování mikroorganismů, dráždivých látek zhoršujících suchost pokožky. Zklidňuje také pocity nepohodlí a podráždění a pomáhá posilovat kožní bariéru.


Atoderm Intensive Baume 500ml

Atoderm Intensive Baume je vysoce zklidňující balzám, který poskytuje pokožce vyživující péči obnovující její zdraví a komfort. Je obohacen o zklidňující a čisticí látky, okamžitě zklidňuje podráždění a díky dermatologicky léčivé látce PEA rychle zastaví svědění kůže. Atoderm Intensive trvale obnovuje kožní bariéru díky exkluzivnímu komplexu Lipigenium® vyrobeného z biolipidů, které jsou přirozeně přítomné v epidermis. Jeho patentovaná Skin Barrier Therapy® omezuje přilnavost a šíření zlatého stafylokoka na straně jedné a průnik alergenů na straně druhé, tedy faktorů zodpovědných za zhoršování suchosti pokožky.

Výherní balíček:

Výherní balíček: Atoderm Intensive Gel moussant 500ml a Atoderm Intensive Baume 500ml


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.bioderma-cz.com.

Tři z vás mohou vyhrát balíček Bioderma Atoderm na ekzémy (Atoderm Intensive Gel moussant 500ml a Atoderm Intensive Baume 500ml). 

Soutěž probíhá od 29. listopadu do 13. prosince 2015.
 

 

Foto: Bioderma
29. 11. 2015

Výherci:

MarketaP
Jirulka
Anic

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků