Soutěže

Soutěž o novou společenskou hru Infarkt

Sbírání lístečků

Chtěli jste někdy žít život někoho jiného? Nyní máte možnost. Společně s přáteli si zábavnou formou vyzkoušíte jaké to je!

Hra Infarkt je inspirována současným životním stylem. Už z názvu hry je patrné, že hra pracuje s černým humorem. Trocha náhody a jistá dávka strategie z ní pak dělají ideální hru, která z obyčejného večírku udělá zajímavou párty, kterou příště nikdo nevynechá!

Infarkt patří mezi společenské hry a je určená pro všechny starší 10 let. Hra má jednoduchá pravidla a je vhodná pro 2 až 5 hráčů. Vznikla z nápadu Vladimíra Brummera a České deskoherní společnosti, která hru otestovala a pomohla ji dovést k dokonalosti.

Poté, co jednoduše připravíte herní plán dočasně suplující váš život, se musíte pokusit přežít v konzumní společnosti dnešního světa, a to i se všemi jejími nástrahami! Poprat se budete muset například s rozvodem či návštěvou tchýně. Podle toho, co Vás potká, se zlepšuje, nebo zhoršuje Váš zdravotní stav. Ten vidíte na své kartě hráče, kde jsou jednotlivé ukazatele zdraví. Kdykoli hráči nějaký ukazatel dojde na symbol hrobu, hráčova postava umírá a hra pro ní končí. Vyhrává ten, kdo nejlépe zvládne všechny psychické i tělesné hrozby průměrného dne – zůstane naživu jako poslední.

Balení obsahuje navíc pět dalších rozšíření, které zaručí, že bude o dobrou náladu postaráno. Hra infarkt má unikátní obal moderního designu a pyšní se i netradiční velikostí, která je vhodná právě pro pořádání večírků.

Tři z vás můžete vyhrát novou společenskou hru Infarkt.

Soutě probíhá od 21. do 28. července 2013.

Foto: Efko

Výherci:
maslicka
misinka
mopsik

21. 7. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků