Soutěže

Soutěž o řadu ekologických čistících produktů Ecover

Sbírání lístečků

Nejlahodnější pralinky, pivo Chimay nebo cyklistická legenda Eddy Merckx pochází ze země, která je kromě vášně pro čokoládu či cyklistiku známá i silným ekologickým smýšlením. Není proto náhoda, že největší světový výrobce ekologických pracích a čisticích prostředků pochází právě z Belgie.

Ecover je moderní značka, která umožňuje mít čistou domácnost bez škodlivých chemikálií, jež zároveň chrání životní prostředí. A to od výrobních procesů, přes složení produktů, až po vlastnosti obalů. Výroba produktů Ecover, jejichž používání přispívá ke snížení znečištění životního prostředí, vodních toků a zvyšuje bezpečnost domova, podléhá těm nejpřísnějším kritériím. Produkty jsou vyráběné z rychle a 100 % biologicky odbouratelných látek a samotná výroba probíhá také ekologicky – za využití ekologických výrobních procesů, zelené energie a v továrně se „zelenou“ střechou. Obaly produktů Ecover jsou z obnovitelných materiálů, nejčastěji z cukrové třtiny, která je 100% recyklovatelná.


Produkty Ecover jsou vyrobené na rostlinné či minerální bázi BEZ škodlivých chemikálií. Výběr použitých látek také podléhá nejpřísnějším kritériím. Nejdůležitější z nich je rychlý a 100 % biologický rozpad použitých látek, jejich obnovitelnost a také míra toxicity pro vodní zdroje. Většina čisticích prostředků po použití v domácnosti končí totiž právě ve vodě. Všechny složky produktů Ecover se rozpadají rychle a beze zbytku. Jejich negativní dopad na životní prostředí je tak minimální.


Díky používání látek na rostlinné bázi s čistícími vlastnostmi, jsou produkty Ecover velmi účinné a zároveň šetrné k čištěným povrchům, ale i k citlivé pokožce. Pro lidi s obzvlášť citlivou pokožkou, a pro všechny, kteří trpí alergiemi, vyvinula společnost Ecover speciální řadu Ecover ZERO, která neobsahuje žádná barviva, parabeny, fosfáty ani parfemaci. Jejich používání tak snižuje riziko alergické reakce. Jsou proto vhodné pro všechny, kteří myslí na své zdraví a chtějí či musí používat důvěryhodné certifikované produkty. Jsou tedy vhodné pro lidi s citlivou pokožkou, pro maminky s dětmi a všechny, kteří trpí alergiemi, ale i pro ty, kteří z opatrnosti používají prostředky bez potenciálních alergenů.

Produkty Ecover jsou k dostání v síti prodejen DM Drogerie a v e-shopu www.eko-naturshop.sk.

Tři z vás můžete vyhrát balíček čistících prostředků ECOVER.


Soutěž probíhá od 10. do 17. listopadu 2013.

Foto: Ecover
10. 11. 2013

Výherci:

jonufa
kuzle
humik

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků