Soutěže

Soutěž o vysoušeč vlasů Braun PowerPerfection

Sbírání lístečků

Každá žena zná ten pocit, když má nevýrazné vlasy. Nejedná se ani tak o případ, kdy nás vlasy neposlouchají, ale spíše když vypadají prostě obyčejně a mdle, protože nemáme čas nebo energii si je vyfoukat a upravit podle svého přání.

Už jen pomyšlení na těžký vysoušeč v ruce a jak dlouho trvá, než se vlasy vysuší, se často může zdát jako nepřekonatelná mise. Raději je proto necháme přirozeně uschnout nebo si je dáme jen do culíku, aby nepřekážely. Díky značce Braun mohou nyní ženy vzít vzhled do svých rukou a osvobodit se od nevýrazných vlasů. Představujeme NOVÝ Braun PowerPerfection – kolekci extra silných, kompaktních a ultralehkých vysoušečů pro krásný účes snadno a rychle.


Každý vysoušeč má trysku pro přesnou úpravu a snoubí v sobě optimální teplotu pro vysoušení vlasů a se silným proudem vzduchu pro rychlé a účinné zakončení. Vysoušeče Satin Hair 5 a 3 jsou navrženy s iontovou technologií, která omezuje polétavost vlasů.


Vysoušeč Braun Satin Hair 5 HD 580 (2500W)

Vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 5 HD 580

Vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 5 HD 580

Satin Hair 5 je kompaktní a se zabudovanou iontovou technologií viditelně eliminuje krepatost vlasů. Navíc ideálně kalibrované ventilátory rozdělují teplo rovnoměrně, takže se vlasy vysoušejí efektivně, aniž by se přesušily. Vybírat lze se tří stupňů teplot a dvou stupňů rychlosti a pro zafixování účesů slouží ochlazovací funkce. Dostupný je také s difuzérem..


Kolekce vysoušečů Braun PowerPerfection je již dostupná na eshopu www.alza.cz.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.braun.com/cz.


Tři z vás můžete vyhrát vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 5 HD 580.

Soutěž probíhá od 22. května do 5. června 2016.


Foto: Braun
22. 5. 2016

Výherci:

vlastovicka
bikbuk
duchodkyna

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků