Soutěže

Soutěžte o knihy s příběhy šmoulů

Sbírání lístečků

Šmoulové jsou zpátky. Setkat se s nimi můžete ve všech prodejnách Albert. Šmoulové s sebou přináší spoustu výrobků značky Albert Quality s certifikátem „Vím, co jím“ a novou řadu zdravých výrobků pro děti. Tito modří skřítkové moc dobře vědí, že dodržování zásad zdravé stravy prospěje nejen dětem, ale i dospělým.

Lehká šmoulí svačinka

Svačinový box se Šmoulinkou

Svačinový box se Šmoulinkou

Nechte se při přípravě svačiny pro děti do školy nebo na výlety inspirovat šmoulími produkty. Celozrnné chlebíčky AQ s vysokým obsahem vlákniny nebo slunečnicový chléb AQ s plátkem sýru Eidámek 30% a krůtí šunky s přehledem zasytí hladová bříška. Obložený chléb můžete doplnit o čerstvé ovoce nebo zeleninu. Dostanou-li vaše děti chuť na sladké, můžete jim do svačinového boxu přibalit ještě ovocnou tyčinku nebo celozrnné sušenky AQ.

 

Pro mlsné jazýčky

Šmoulí marmeláda Dobrůtka

Šmoulí marmeláda Dobrůtka

Šmoulové myslí i na mlsouny. Jahodová chuť marmelády Dobrůtky vynikne jak na chlebu s máslem, tak i v koláčích, dortech a cukroví. Obsahuje méně cukru než klasický džem a jakmile ji jednou ochutnáte, tak už na ni nedáte dopustit.

Přemýšlíte-li nad jahodovou pochoutkou pro děti, vyzkoušejte pyré se Šmoulinkou. Děti si ho zamilují. Osvěžující chuť jahod není doplněna žádným přidaným cukrem. Pyré je navíc k dostání v praktickém kelímku se skládací lžičkou.


Pochoutky pro nejmenší

Šmoulí džusík

Šmoulí džusík

Ani nejmenší členové rodin nepřijdou zkrátka. Kukuřičné křupky s postavičkami šmoulů jsou významným zdrojem vlákniny a skvěle hodí jako doplněk stravy nejmenších dětí. Pro malé školáky a předškoláky si šmoulové přichystali džusíky s brčkem s příchutí jablka, citrónu a jahod. Nejenže zaženou žízeň, ale děti si na nich i pochutnají.

 

Ponořte se do šmoulího světa

Jste vy nebo vaše děti velkými fanoušky šmoulů? Zapojte se do soutěže a vyhrajte knihu „Šmoulové a jejich svět“ od šmolkológa Matta Murraye a s originálním podpisem Williama Auriola, generálního ředitele společnosti, která vlastní práva na šmouly. Tato kniha provází čtenáře světem modrých skřítků a jejich historií.


Soutěžte o plenky na celý rok zdarma

Vyhrát můžete nejen knihu s příběhy šmoulů, ale i plenky se šmoulím designem. Vyfoťte své miminko ve šmoulí plence a vyhrajte plenky na celý rok zdarma. Fotosoutěž o plenky probíhá v několika kolech až do 8. září 2013 na Facebooku Albert ČR. Výherci se stávají soutěžící, jejichž fotografie budou odbornou porotou vybrány jako nejemotivnější v daném kole, nebo také ti, kteří v daném kole získají nejvyšší počet hlasů od fanoušků.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.albert.cz

Tři z vás můžete vyhrát knihu Šmoulové a jejich svět.

Soutěž probíhá od 25. srpna do 1. září 2013.

Foto: Albert
25. 8. 2013

Výherci:

draksdraks
fufu
Pupalka dvouletá

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků