Soutěže

Vyhrajte detoxikační balíček na Alergie

Sbírání lístečků

Trápí vás alergie? Alergie může mít různé formy a podoby. Od mírných obtíží až po situace, které nás ohrožují na životě.

Většina z nás zná klasické příznaky alergie jako je senná rýma, slzení očí, dýchací problémy, ucpaný nos, ekzémy, vyrážky, svědění, astma, zažívací nebo jiné problémy, jako například konzumace potravin s moukou, mlékem nebo jinými potravinovými složkami. Málokdo už ví, že se může jednat i o neplodnost, poruchy srážlivosti krve, chronické záněty střev nebo dalších orgánů. Nebezpečím je také anafylaktický šok, který může být vyvolán potravinami nebo léky.


A jak tedy u celého spektra problémů postupovat?

Řešení je jednoduché. Je třeba zklidnit a uvést imunitu do rovnováhy. Imunitu může dráždit celá řada podnětů. Společné je, že se často jedná o toxiny poškozující podle čínské medicíny okruh jater a jim podřízené orgány. Z emocí jsou to stavy, kdy člověk kvůli různým důvodům nemůže ventilovat svůj hněv, potlačuje ho a on se na tělesné úrovni ventiluje jako agresivita vůči vlastním tkáním. Z jiných toxinů to mohou být různé mikroorganismy, především viry, které si v orgánech vytváří infekční ložiska. Ta pak danou tkáň dráždí a imunitní systém opět začne být agresivní a tkáň poškozovat. Takto mohou v organismu působit i jiné toxiny.

Zbavte své tělo toxinů. Vyzkoušejte balíček detoxikačních přípravků na Alergie od Joalisu.

Jeden z vás má nyní možnost vyhrát balíček detoxikačních přípravků od Joalisu.

Soutěž probíhá od 29. dubna do 6. května 2012.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.joalis.cz v sekci detoxikační balíčky.

Foto: Joalis
29. 4. 2012
 

Výherce:
katulinka

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků