Soutěže

Vyhrajte micelární vodu Sensibio H20 od Biodermy

Víte, že letos slaví narozeniny REVOLUČNÍ OBJEV patentu micelární vody? Ta se v dnešní době stala tak oblíbenou, že se každých 8 sekund na světě prodá jeden kus. Také ji používáte?

LABORATOIRE BIODERMA jako první přinesla na trh patent micely a tím pádem i micelární vody. Jako jediná slaví už 23 let na trhu a díky svým zkušenostem, spoluprací s lékaři, odborníky a výzkumnými centry jako jediná nabízí micelární vody pro každý typ pleti.


Sensibio H20

První dermatologická micelární voda, která je v perfektní symbioze s fyziologickými a biologickými vlastnostmi pokožky. Micely neseny vodou zachycují a odstraňují nečistoty na vatový tampón. Díky svému složení nepotřebujete dočišťovat pokožku mlékem. Odlíčíte tak pokožku v jednom kroku! Je vhodná i k odstranění voděodolného make-upu. Její složení je inspirováno kůží pro extra toleranci očního okolí. Obsahuje zklidňující a odlehčené účinné aktivní látky. Sensibio H2O zanechává pokožku čistou, sametové hebkou a zklidněnou.


Micelární vody Bioderma zakoupíte exkluzivně v lékárnách. Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.bioderma.com.


Tři z vás můžete vyhrát Micelární vodu Sensibio H2O 250 ml.


Soutěž probíhá od 30. března do 13. dubna 2014.


Foto: Bioderma
30. 3. 2014

Výherci:

Dedida
drapelka
Marse1404

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků