Soutěže

Vyhrajte NASALEZE ALLERGY na alergii

Sbírání lístečků

Jsou vaše oči červené, podrážděné či suché? Trápí vás nadměrné slzení, kašel, sucho v krku či chrapot? Jestliže ano, pak je tu možnost, že trpíte alergií.

Alergie může mít různé podoby a formy. Můžete trpět mírnými obtížemi, ale mohou nastat i situace, které vás ohrožují na životě. Klasickými příznaky alergie je slzení očí, senná rýma, ucpaný nos, ekzémy, svědění, astma, zažívací problémy a jiné. Kromě toho mohou nastat problémy s plodností, poruchy srážlivosti krve, chronické záněty střev a dalších orgánů.

Alergie jsou způsobeny určitými alergeny. Některé alergeny jako je prach, roztoči, potraviny, léky a plísně působí celoročně. Nejznámější a nejrozšířenější alergickou diagnózou je ale sezónní pylová alergie neboli alergická rýma. Ta je spojena s obdobím pylové sezóny, která u nás začíná na konci února a končí začátkem října, trvá tedy osm měsíců a zahrnuje tři roční období. 


Jak bojovat proti příznakům alergické rýmy?

Nasaleze Allergy

Nasaleze Allergy

Použije nosní práškový sprej Nasaleze Allergy, který je ideální a přírodní prevencí alergií na pyly, prach a domácí zvířata. Účinný boj proti alergiím nezávisí pouze na lécích, ale ideálně na omezení či vyloučení kontaktu s alergenem. Nasaleze Allergy na tomto principu účinkuje, řeší tudíž příčiny alergických potíží, nikoliv jen jejich léčbu. Po aplikaci celulózový prášek ihned reaguje s vlhkou sliznicí, na které se vytvoří gelová bariéra. Tato bariéra posléze brání alergenům spustit alergickou reakci. 


Více informací a odpověď na otázku zjistíte na www.nasaleze.cz.

Tři z vás můžete vyhrát nosní práškový sprej proti senné rýmě Nasaleze Allergy. 

Soutěž probíhá od 26. dubna do 10. května 2015.
 

Foto: iStock, Nasaleze
26. 4. 2015

Výherci:

visek
ninos
slacod

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků