Soutěže

Vyhrajte sadu elektronické cigarety s příslušenstvím značky Nick!

Sbírání lístečků

Dovolená za dveřmi a s ní i nepříjemné balení kufru na cesty. Pokud taky počítáte každý volný centimetr v zavazadle a kouříte, ušetřete místo a neberte si s sebou karton cigaret. Nemusíte utrácet za předražené kuřivo.

Řešením je novinka, kompaktní sada elektronické cigarety s příslušenstvím Nick2EVOD. Ocení ji nejen fanoušci technologických vychytávek. Tato e-cigareta je sestrojena tak, aby se nemohlo stát, že budete potahovat nasucho. Je totiž vybavena systémem tzv. Bottom Coil. Znamená to, že žhavicí spirála je umístěna v dolní části clearomizéru, takže je neustále v kontaktu s dostatečným množstvím e-liquidu.

Základem sady je clearomizér Nick2EVOD, část e-cigarety, která odpařuje e-liquid, tedy náplň, a skládá se z nádržky, žhavicí spirály a spojovacího kroužku. Sada dále obsahuje nabíjecí 650mAh baterii se světelným indikátorem, tlačítkem pro zapínání a vypínání e-cigarety s tzv. bezpečnostním 5klikem. Nedílnou součástí je i USB a síťová nabíječka a náhradní žhavicí spirála.

Sada Nick2EVOD vás vyjde na 549 Kč a je k dostání v sítích prodejen Geco, Valmont, GG Tabák, ve všech dobrých trafikách nebo na eshop.enick.cz.

Tři z vás mohou vyhrát sadu Nick2EVOD. Výherci musí být starší 18 let.

Soutěž probíhá od 5. do 19. července 2015.

Foto: enick.cz
5. 7. 2015

Výherci:

musilova.hana
miška03
verdub

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků