Soutěže

Soutěž o balíček novinek od Spofaplast

Sbírání lístečků

Značka náplastí Spofaplast připravila pro letní měsíce novinky, které nesmí chybět v lékárničce žádné domácnosti.

Hypoalergenní dětské náplasti Spofaplast 

Hypoalergenní dětské náplasti Spofaplast

Hypoalergenní dětské náplasti Spofaplast

Jsou ideální pro ochranu drobných ranek a puchýřků, stejně jako pro ošetření dětských odřenin způsobených při hrách a sportu. Do září 2014 navíc poputuje z prodeje každé krabičky dětských náplastí 1 Kč na podporu činnosti zdravotních klaunů.

 

Nové dětské náplasti jsou šetrné k citlivé dětské pokožce, a ačkoli jsou spolehlivě přilnavé, snímání je bezbolestné a nezanechává na kůži černou mapu. Měkký absorpční polštářek se nelepí k ráně a umožňuje dobré hojení. Hypoalergenní materiál je velmi lehký a prodyšný, nošení se proto obejde bez nepříjemných pocitů pocení a vyrážek. Náplasti naopak rozveselí každého malého pacienta hezkými motivy pirátů, pejsků a kočiček.

Sada náplastí pro celou rodinu

Další novinkou značky Spofaplast je praktická sada náplastí pro celou rodinu. Každé balení obsahuje 24ks polštářkových náplastí, které najdou své uplatnění na cestách, dovolené i doma. Dvacet omyvatelných náplastí tělové barvy je v balení ve čtyřech různých velikostech. S touto sadou hypoalergenních náplastí budete vždy připraveni čelit drobným poraněním.

Správnou odpověď najdete na www.zdravotniklaun.cz

Tři z vás můžete vyhrát balíček náplastí Spofaplast.

Soutěž probíhá od 31. srpna do 14. září 2014.

Foto: 3M
31. 8. 2014

Výherci:

luca32
terdule
Vanet

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků