Soutěže

Soutěž o balíček přípravků tibetské medicíny Epam

Sbírání lístečků

Říká se, že imunita souvisí s kvalitou našich střev. Tam se tvoří první linie obrany proti nemocem, protože v zaneřáděném střevě vznikají toxiny otravující tělo.

Poruchy tlustého střeva jsou buď akutní ve formě průjmu, nebo vleklé v podobě zácpy, dlouhodobě tvrdé stolice, častého kručení ve střevech. Druhotně se přidávají problémy se sliznicemi. Zrcadlem tlustého střeva jsou sliznice, takže i časté rýmy, afty a akné vznikají mnohdy jako důsledek problémů s tlustým střevem.

 

Epam zelený jíl

Epam zelený jíl

Pro očistu střev můžete vyzkoušet zelený jíl. Jíl je živý původní přírodní materiál bohatý na minerály pocházející z rostlin, živočichů, vody, půdy, skal a vulkanického popela, které se během milionů let rozpadly a vytvořily hmotu složenou z velmi jemných částic. Zelený jíl je hlinitokřemičitan s přídavkem kovu, který mu propůjčuje unikátní zabarvení a s tím jsou spojné i jeho unikátní účinky. Zelený jíl je mimořádně bohatý na vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, křemík a rostlinné minerály.


Zelený jíl má absorbční, antioxidační a čistící vlastnosti. Chrání sliznici, pomáhá při onemocnění žaludečně střevního traktu. Posiluje organismus při únavě, stresu, vysílení a rekonvalescenci. Zelený jíl se nevstřebává, ale dochází k jeho přirozenému vyloučení z organismu. Regenerační čistící kůru je vhodné absolvovat preventivně 1–2x ročně, nejlépe na jaře a na podzim, při změně ročního období.
 

Epam 35 jaterní

Epam 35 jaterní

Přidat můžete i jaterní Epam. Ten pomáhá při nemoci nejen samotných jater, ale také prakticky všech orgánů břišní dutiny (žaludek, slinivka, střeva, žlučník aj.).

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.lecivyobchod.cz.

Tři z vás můžete vyhrát Zelený jíl a jaterní Epam.

Soutěž probíhá od 29. září do 6. října 2013.

Foto: lecivyobchod.cz
29. 9. 2013
 

Výherci:

veam
terenniberuska
helik

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků