Soutěže

Soutěž o Ceresit stop vlhkosti Aero 360°

Sbírání lístečků

Nadměrná vlhkost je živnou půdou pro vznik plísní. Často si jich na počátku nemusíme všimnout. Skrývají se na málo větraných místech, jako jsou rohy za nábytkem, u stěn atd. Velmi dobrým indikátorem jsou rosící se zrcadla či okenní tabule.

Kde se nadměrná vlhkost bere? Průměrná rodina vyprodukuje během dne okolo 12 litrů vody. Vzdušná vlhkost nejčastěji vzniká v koupelně, uvolňuje se do vzduchu sprchováním, koupáním, mytím a praním. Stejně tak vaření, žehlení, ale i zalévání květin, nebo výpar z větších ploch jako je například akvárium přináší do vzduchu dostatek vody. I obyčejné dýchání nebo pocení produkuje další vlhkost. Koupelna, sklep, kuchyně, ložnice, to bývají místa, kde máme největší problémy s nadměrnou vlhkostí.

Vysoká vlhkost je ideálním prostředím pro růst plísní. Způsobují ztráty na majetku, ale také mohou ohrožovat naše zdraví. Plísně bývají původcem různých alergií, dýchacích a trávicích obtíží, mohou se objevit podráždění kůže nebo bolesti hlavy.


Jak ale plísně zlikvidovat?

Prostě vezmete něco na plísně, např. Ceresit STOP PLÍSNI, nastříkat, setřít a je po nich. Ano, ale za chvíli jsou zpět. Aby se nevracely, je potřeba zajistit optimální vzdušnou vlhkost.

Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°

Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°

Pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° snižuje vlhkost vzduchu na optimální úroveň. Tableta je složena ze speciálních krystalů, které nasávají okolní nadměrnou vlhkost a přetvářejí ji v tekutinu, tím se tableta postupně rozpouští. Tekutina se shromažďuje ve spodní části přístroje. Jedna tableta vydrží pracovat cca 1 – 2 měsíce (podle velikosti místnosti a vlhkosti). Po úplném rozpuštění můžete zakoupit tablety náhradní. Revoluční tvar přístroje a tablety umožňuje maximálně využít celou plochu tablety. Její členitá struktura a otvor uprostřed využívá proudění vzduchu okolo i uvnitř tablety a tak je pohlcování nadměrné vlhkosti účinnější. Kvalita je zaručena použitím originálních tablet a přístroje, protože funguje jako systém.

Zajistěte zdravé prostředí pro své nejdražší a vyhrajte šikovné pomocníky.
 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.stop-vlhkosti.cz.

Tři z vás mohou vyhrát Ceresit stop vlhkosti aero 360°.

Soutěž probíhá od 13. do 27. prosince 2015.
 


Foto: Henkel
13. 12. 2015

Výherci:

Ivetinecka
mipal
ludvikl

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků