Soutěže

Soutěž o detoxikační balíček na hubnutí

Sbírání lístečků

Máte někdy pocit, že rovnice tělesné váhy neplatí pro všechny stejně? Lišíme se svým vzhledem, svými stravovacími návyky, svými zálibami pro dobré jídlo a pití. Jaké jsou tedy rozdíly mezi člověkem, který zdánlivě mnoho nejí a přitom tloustne, a člověkem, který může sníst všechno a je stále štíhlý a nepřibere ani kilo?

Pojďme se podívat na to, které faktory stojí za tělesnou hmotností a které orgány a okruhy orgánů je třeba detoxikovat.


Okruh sleziny, slinivky a žaludku

Za prvé je nutná očista sleziny, slinivky a žaludku, tedy orgánů, které souvisejí se zajišťováním hmotných potřeb člověka, tedy i se zpracováním potravy a uložením potravy do zásob, popřípadě k mobilizaci zásob.

Okruh sleziny souvisí se sladkým a s neodolatelnou chutí na sladké. Souvisí též s přejídáním, totiž právě s tím okamžikem, kdy už je žaludek dosyta naplněn a nervový systém je spokojený, přesto člověk jí dál, neboť mu nervová soustava nedává důrazné podněty k tomu, aby se nepřejedl. Slinivka břišní je také nezbytný metabolický orgán, který vylučuje do tenkého střeva celou řadu rozkladných trávicích enzymů, štěpících na příslušných místech jak tuky, tak bílkoviny a cukry. Ve speciálních ostrůvcích (Langerhansových ostrůvcích) se tvoří inzulin, aby mohl být vyloučen do krve a dal prostřednictvím buněčných čidel podnět buňkám pro zpracování právě přítomné glukózy v krvi. Na detoxikaci slinivky břišní, sleziny a žaludku máme na výběr z preparátů VelienHelp, VelienDren, PankreaDren, BetaDren, Gastex.


Detoxikace Mozku

Za druhé je nutná detoxikace mozku, zejména hypofýzy a hypotalamu, které – tak jako jazýček na starých vahách – ukazují dosažení rovnováhy organismu nebo dávají podněty k akcím, pokud rovnováha (homeostáza) v organismu není. Například pokud poklesne hladina glukózy v krvi, hypofýza dá prostřednictvím dalších mozkových struktur člověku pokyn: „měl by ses najíst“. Pokud je oběd již očekáván, pak možná začne kručet v žaludku a ve střevech, to jak prostřednictvím podvědomých signálů dochází k peristaltickým posunům minulé stravy, čímž se žaludek připravuje pro přijetí stravy nové. Pokud je v hypofýze nebo hypotalamu infekční ložisko nebo jiný toxin, pak tato přirozená regulace nefunguje a v důsledku toho člověk jí, když nemá, tedy vždy, když jde okolo nějakého jídla (nutkavost a nutkavé pohyby patří též k okruhu sleziny).

Na detoxikaci mozku a mozkových struktur použijeme preparáty Joalis MindHelp, MindDren, Cranium, Hypotal, EmoDren, NeuroDren, Antimetal, Ionyx, Gli-Glu, Antichemik, Antidrog, Antivir.

Harmonizace emočních programů

Za třetí, a o tom jsme již hovořili výše, je žádoucí zasáhnout do emocionality člověka, jak sám sebe vidí, respektive jak ho viděli jeho rodiče, zda se matka dceři neposmívala, že je tlustá, tedy nemožná, zda otec dokázal dítě pochválit za fyzický výkon, přestože věděl, že z potomka nikdy nebude wimbledonský vítěz. Tyto modely od rodičů totiž pak přetrvávají v mysli velmi dlouho a místo kritizujícího otce si pak člověk vybuduje vnitřního kritika v sobě, který mu připomíná, že není dost dokonalý a že by se měl stále v něčem zlepšovat. Pro harmonizaci emočních programů použijeme přípravky Joalis Nodegen, Emoce, Streson, Relaxon, StressHelp.
 

Rodové dispozice

Za čtvrté to jsou rodové dispozice. Některé sklony dané po rodičích jsou bohužel nemilosrdně naprogramovány. Pokud se nám něco nelíbilo na rodičích, když nám bylo dvacet let, pak v padesáti letech zjišťujeme, že vypadáme velmi podobně, jako naši rodiče vypadali, když jim bylo padesát, včetně stravovacích sklonů a ukládání tělesného tuku. Zde máme na pomoc několik preparátů, a sice Joalis Metabex, LipoSlim, Metabol, LipoDren, WLHelp.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.eccklub.cz


Jeden z vás může vyhrát detoxikační balíček metabolismus.

Soutěž probíhá od 3. do 17. ledna 2016.

Foto: ECC KLUB
3. 1. 2016

Výherce:

janakap

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků