Soutěže

Soutěž o ekologické přípravky Claro do myčky

Sbírání lístečků

Fosfáty, které se standardně používají v klasických přípravcích pro mytí v myčce, negativně působí na životní prostředí. Zvýšená hladina fosfátů zhoršuje kvalitu povrchových vod, přispívá k rozvoji zelených organismů, jakými jsou sinice a řasy. Tyto organismy při přemnožení spotřebovávají velké množství kyslíku, který pak nestačí na ostatní procesy probíhající ve vodě. Výsledkem je odumírání vodních organismů, voda je zelenavá a zapáchající. Znečištěná voda se hůře čistí, znečištění může pronikat i do pitné vody a kontaminovat ji a ohrožovat tak naše zdraví.

 

Seznamte se s novou značkou ekologických přípravků pro mytí nádobí v myčce i v ruce. Claro jsou nové ekologické přípravky pro mytí nádobí bez fosfátů. Značka spojuje vynikající mycí schopnost s šetrností vůči přírodě.

Claro nyní představuje celou řadu ekologických výrobků do myčky. Extrémní mycí síla, která odstraní i připálené zbytky z nádobí, nezanechává kapky na skle a vyleští jej do zářivé čistoty, potěší každého.


Claro tablety vše v jednom

Claro tablety vše v jednom

Claro tablety vše v jednom

Se speciálním složením jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují chlór a fosfáty a přesto dosahují maximální čistoty nádobí i bez použití soli a lesku. Chrání sklo, nezanechávají na něm stopy a dodávají lesk nerezovým povrchů. Claro tablety vše v jednom jsou aktivní již při nízkých teplotách, při kterých dokážou odstranit i připáleniny. Tablety jsou baleny v biologicky odbouratelných, ve vodě rozpustných obalech.


Odpověď na otázku a informace o další soutěži o ekologickou myčku naleznete na www.clarocz.cz

 

Tři z vás mohou vyhrát balíček v hodnotě 500 Kč.


Soutěž probíhá od 7. do 14. října 2012.

Foto: Claro
7. 10. 2012

Výherci:

smolicek.eva
hvezda
profik

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků