Soutěže

Soutěž o Fypryst proti klíšťatům pro psy

Každý, kdo má doma čtyřnohého miláčka potvrdí, že je to další člen rodiny, kterému dopřejeme jen to nejlepší.

V přírodě na naše chlupaté kamarády čeká nebezpečí v podobě klíšťat, která přenášejí závažné choroby. Naštěstí je tu účinné řešení v podobě přípravku FYPRYST DOG S, M, L a XL, který zaručuje dlouhodobou ochranu proti parazitům.

Přípravek FYPRYST DOG S, M, L, XL, který spolehlivě chrání proti klíšťatům, blechám i všenkám, je k dostání v jednoduchém balení, které obsahuje pipetu s účinným roztokem. Aplikace je snadná. Stačí vyjmout pipetu z ochranného sáčku, sejmout čepičku
a opačným koncem nasadit na pipetu a promáčknout tak její plombu. Pak už jen stačí rozhrnout srst zvířete v oblasti za krkem, přiložit pipetu a vyprázdnit její obsah na kůži našeho chlupatého mazlíčka.

Účinnost tohoto preparátu přetrvává proti klíšťatům po dobu až 4 týdnů a proti napadení blechami až po dobu 8 týdnů v závislosti na síle zamoření prostředí. Blechy jsou usmrceny během 24 hodin po napadení. Klíšťata jsou zpravidla usmrcena a odpadnou z hostitele během 24 až 48 hodin po napadení, aniž by se nasála krve.

FYPRYST DOG S, M, L a XL pro vaše pejsky zakoupíte nejen u vašeho veterináře, ale také bez lékařského předpisu v lékárně či ve specializovaných obchodech pro domácí miláčky.

Více informací naleznete na www.fypryst.cz.

Tři z vás můžete vyhrát Fypryst Dog dle svého výběru.

Soutěž probíhá od 10. do 24. srpna 2014.

Foto: Krka
10. 8. 2014

Výherci:

monaliza
Boban1978
Petr Kibus

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků