Soutěže

Soutěž o Gutar Energy Shot

Cítíte se na jaře unaveni? Přes zimu jsme náchylnější ke všelijakým psychickým problémům. Jíme těžší jídla a méně se pohybujeme. Schází nám dostatek slunečního světla.

Příčiny únavy hledejme už na podzim. Dny se zkracují, teploty klesají a většina z nás omezí pohyb venku na minimum. Nedostatek pohybu spolu se zimním přejídáním, které dosahuje vrcholu o Vánocích, postupně zhoršuje naši kondici a imunitu.


Důležitá je především změna životního stylu již během zimy. Zcela zásadní je pro lidský organismus pohyb. Najděte si sport, který vás baví. Tělu v zimních měsících prospěje saunování, udržovat kondici můžete také plaváním v krytých bazénech. Chtěli byste začít něco dělat, ale máte pocit, že už na to nemáte sílu? Vyzkoušejte Gutar Energy Shot.


GUTAR ENERGY SHOT

Energetický stimulant v tekuté formě. Pomůže vám povzbudit váš organismus před jakoukoli aktivitou. Efekt povzbuzení a stimulace může přetrvávat až několik hodin (cca 6 hodin), aniž by způsobil některý z vedlejších účinků (srdeční arytmie, nervozita, žaludeční a střevní problémy). Synergická kombinace přírodního kofeinu, taurinu, L-Carnitinu, L-Argininu, extraktu z ženšenu a zeleného čaje, vitaminu B6.


Gutar Energy Shot může pomoci při:

  • povzbuzení a stimulaci fyzického a psychického výkonu,
  • omezení únavy a stresu v jakýchkoliv zátěžových situacích pracovního a sportovního typu,
  • maximální zvýšení koncentrace a udržení pozornosti.


Vypijte třeba půl lahvičky ráno a půl lahvičky po obědě a uvidíte, jak se budete cítit.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.nutrend.cz


Tři z vás můžete vyhrát Gutar Energy Shot.


Soutěž probíhá od 24. dubna do 8. května 2016.


 

Foto: Nutrend
24. 4. 2016

Výherci:

gladiola
svicicka
krtecek3

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků