Soutěže

Soutěž o infračervený teploměr Thermoval duo scan

Sbírání lístečků

Potřebujete měřit přesně teplotu malým dětem? A třeba i v noci, když spí? Nejvyšší řadou digitálních teploměrů a doslova revolucí v měření tělesné teploty jsou dotykové infračervené teploměry pro měření teploty na čele a v uchu.

Nejmodernější a nejrychlejší způsob měření tělesné teploty nabízí například infračervený teploměr Thermoval duo scan, který umožňuje dva způsoby jemného a nenásilného měření – na čele (což je speciálně vhodné u dětí, které mají špatnou zkušenost se zánětem středního ucha, nebo neudrží teploměr v ústech či podpaží) a v uchu.

Velmi příznivá je nejen vysoká přesnost měření, která je ověřena v klinické praxi, ale také jeho délka. Zatímco měření teploty klasickými digitálními teploměry zabere několik minut, v případě Thermoval duo scan jsou to pouhé 3 sekundy při měření na čele, resp. 1 sekunda při měření v uchu. Výsledek posledního měření je navíc vždy uložen v paměti teploměru a není proto problém výsledky měření mezi sebou porovnávat. Teploměr je spolehlivý.

Infračervený teploměr Thermoval DuoScan

Infračervený teploměr Thermoval Duo Scan

 

Přesný, rychlý a bezpečný

Ačkoli zastánci rtuťových teploměrů zpochybňují přesnost digitálních a infračervených teploměrů, opak je pravdou. Tyto teploměry totiž měří přesně, přesnost měření však vždy závisí na správném použití a dodržení návodu. Rovněž je důležité seznámit se s odlišnostmi v měření teploty na různých místech těla. I při správném postupu měření se totiž teplota vydávaná lidským tělem může mírně lišit od teploty naměřené v konečníku, v dutině ústní nebo v podpaží.

Velmi přesnou metodou vhodnou u dětí i dospělých je i měření teploty na čele, které Thermoval duo scan zvládne již během 3 sekund.

Infračervený teploměr Thermoval duo scan zakoupíte v lékárnách, prodejnách zdravotních potřeb či na internetu.  Doporučená prodejní cena teploměru je 832 Kč.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.thermoval.cz.

Tři z vás můžete vyhrát infračervený teploměr Thermoval duo scan.

Soutěž probíhá od 1. do 8. prosince 2013

Foto: Hartman
1. 12. 2013

Výherci:

maslicka
kraska
LPal

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků