Soutěže

Soutěž o knihu Vařte zdravě jako my

Sbírání lístečků

Také si myslíte, že zdravé jídlo je nudné, mdlé a nedá se jíst? Kniha Vařte zdravě jako my od Petry Lamschové a Kristýny Ostratické vás přesvědčí o opaku.

Panuje názor, že dieta je asketická a když si člověk chce pochutnat, pak si dá svíčkovou se šesti nebo jahodové knedlíky polité máslem. Jenže doba, kdy se držely hloupé diety je dávno pryč. Lidé, kteří se alespoň trochu zabývají zdravým životním stylem, o svém jídle přemýšlejí. Přemýšlejí nejen o tom, jaké suroviny nakoupit, ale také jak je uvařit. Díky tomu jim jídlo „neplave“ v oleji a vaří pouze z kvalitních surovin, nikoliv z těch nejlevnějších a nejpodřadnějších.

Petra Lamschová a Kristýna Ostratická vaří v magazínu Dieta již nějaký čas. Zdravé jídlo nevaří pouze pro časopis, ba naopak. Zdravé jídlo se stalo i jejich součástí. Baví je vymýšlet zdravé recepty, hrát si s ingrediencemi a zkoušet nové potraviny. 

Kristýna vždy přijde s novou a neotřelou kombinací zdravých chutí, novou surovinou a zapracuje ji do receptu tak, že si říkáte, co je tohle za delikatesu a jak to, že jsem ji ještě nikdy nejedla?

Petra zase ráda dochucuje a vymazluje jídlo tak, aby bylo opravdu chutné, a připravila vám z konzumace pokrmu neodolatelný zážitek. Takový, že už se nebudete moct dočkat, až si tohle jídlo znovu uvaříte.

Zkrátka vymýšlejí, zkouší a ochutnávají nové recepty a mají k tomu dva skvělé pomocníky – fotografa Ondru a decorstylistku Markétu. Jsou tým, který rád zdravě vaří a předává tuhle svou radost i vám.

 

Tři z vás mohou vyhrát knihu Vařte zdravě jako my od Petry Lamschové a Kristýny Ostratické.

Soutěž probíhá od 18. října do 1. listopadu 2015.

 

Foto: Mladá Fronta
18. 10. 2015

joplin
Scimmia
gudruna

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků