Soutěže

Soutěž o konopný gel Arthrocann na klouby

Sbírání lístečků

Udělejte si radost balíčkem konopné kosmetiky, která obsahuje všech osm esenciálních aminokyselin. Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky.

Konopí

Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale především při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti, kde přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím. Certifikované odrůdy technického konopí, které se používají pro výrobu kosmetických přípravků Annabis, mají potlačeny psychoaktivní účinky. Přípravky na této bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků. 

 

Arthrocann

Vyzkoušejte Arthrocann, gel z konopí s koloidním stříbrem, který je vhodný při bolestivých projevech pohybového aparátu, pro regeneraci a při rehabilitaci po operacích, zlomeninách, výronech a namáhavých sportovních výkonech. Lehko se vstřebává, roztírá, nemastí a tak se nemusíte trápit pocitem mastné kůže ani v oblasti kloubů, svalů a šlach, ani na svých rukou. Mimo koloidního stříbra Arthrocann obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega 3-6. Neobsahuje chemické stabilizátory. Je ideální k masáži kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. 

 

Sportujete rádi?

Arthrocann gel je to pravé pro vaši dokonalou regeneraci. Obsahuje víc jak 10 účinných látek. Mezi tyto látky patří například:

  • Konopný olej a extrakt z konopných semen
  • Jírovec maďal
  • Kostival lékařský
  • Tea tree oil
  • Tymián lékařský
  • Koloidní stříbro

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.annabis.cz.

Tři z vás můžete vyhrát konopný gel na klouby arthrocann.

Soutěž probíhá od 7. do 21. září 2014.

Foto: Annabis
7. 9. 2014
 

Výherci:

blankabr
admar
marcella

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků