Soutěže

Soutěž o Lactofeel pro intimní komfort

Sbírání lístečků

S blížícím se teplým počasím přibývá žen, které trápí nepříjemné, ale vcelku časté problémy v oblasti intimních partií. Řeč je o bakteriálních vaginózách.

Za vše můžou bakterie mléčného kvašení, které se za normálních okolností nachází v pochvě v co největším počtu. Jimi produkovaná kyselina mléčná je pro pochvu přirozená a podporuje nízké pH (3,8-4,5). Pokud je úroveň pH v normální hladině, je riziko vzniku vaginózy minimální. V opačném případě se přemnoží „škodlivé“ bakterie a s nimi se objeví i nepříjemné příznaky.

V průběhu těhotenství je výtok z pochvy ve většině případů zcela normální, což způsobuje zvýšené prokrvení stěn pochvy. „Normální“ výtok během gravidity je průhledný nebo bílý, bez zápachu nebo svědění. Častěji se však objevují také bakteriální vaginózy kvůli přemnožení bakterie zvané Gardnerella vaginalis, která mění pH poševního prostředí.


Příznaky bakteriální vaginózy

Bakteriální vaginózu provází nejčastěji šedobílý výtok s typickým rybím zápachem. Výtok může zesílit v době menstruace nebo po pohlavním styku. Bývá doprovázen nepříjemnými a dráždivými pocity v pochvě – pálením či svěděním. V těhotenství může být i bělavý až mléčně zakalený. Podráždění zevních rodidel a pochvy bývá méně časté.


Léčba i prevence přírodními látkami

Bakteriální vaginózy je možno léčit antibiotiky ve formě tablet nebo vaginálního krému. Jelikož však antibiotika narušují rovnováhu zdravých a škodlivých bakterií v těle, může se onemocnění po několika týdnech po léčbě vrátit. Proto je vhodný přípravek, který napodobuje přirozené obranné mechanizmy v pochvě. Lactofeel můžete používat i jako prevenci před nepříjemnými vaginózami.


Lactofeel

Lactofeel

Lactofeel

Lactofeel obsahuje dvě látky potřebné k nastolení rovnováhy vnitřního prostředí pochvy, a to kyselinu mléčnou a glykogen, které se v pochvě přirozeně nachází.

Kyselina mléčná okamžitě vytvoří potřebné přirozeně kyselé prostředí v pochvě. Tím se rychle zastaví množení škodlivých bakterií, podpoří se růst bakterií kyseliny mléčné a nastolí se rovnováha vnitřního prostředí pochvy.

Glykogen podporuje tento ozdravný proces, protože slouží jako živina pro bakterie kyseliny mléčné, které se díky tomu rychleji množí.

Rychle zmírňuje a odstraňuje nepříjemnosti a problémy, které způsobuje bakteriální vaginóza. Komfortní balení v jednorázových tubách umožňuje diskrétní a hygienické použití. Vejde se do kabelky, takže ho můžete mít při ruce na dovolené, po návštěvě bazénu, po sexu, zkrátka kdykoli, kdy budete cítit, že se objevily první příznaky bakteriální vaginózy.

Lactofeel můžete kdykoli použít i v těhotenství a při kojení. Obsahuje jen látky, které jsou pro tělo přirozené a nijak neohrožují vaše miminko. V případě prvních příznaků s použitím neváhejte. Zanedbaná vaginóza v průběhu gravidity je nebezpečná. Pokud se příznaky i po použití zhoršují, neprodleně navštivte svého gynekologa, kvůli vyloučení jiného onemocnění.

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.lactofeel.cz

Tři z vás můžete vyhrát hned dvě balení Lactofeel.

Soutěž probíhá od 28. dubna do 5. května 2013.

Foto: Laadefarma
28. 4. 2013

Výherci:

kvid
jupik
DanaFa

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků