Soutěže

Soutěž o nezbytnosti pro vaši domácí lékárničku

Sbírání lístečků

V létě určitě oceníte účinný repelent, náplasti na půchýře, do vody i drobná poranění.

Repelent Ultrathon

Radost ovšem mohou pokazit zákeřní škůdci jako komáři a klíšťata, kteří znepříjemní jakoukoliv venkovní činnost. V kapse by proto neměl chybět nový repelent Ultrathon™. Hodí se i na dovolenou do tropických oblastí, kde hrozí krom lymské boreliózy či klíšťové encefalitidy také třeba malárie či západonilská horečka. Přípravek je odolný vůči dešti, vlhku, potu či postříkání vodou. Všechny výrobky jsou k dostání v příjemných cestovních baleních.


Gelové náplasti na puchýře

Spofaplast nyní představuje nové voděodolné gelové náplasti na puchýře různých velikostí a tvarů. Speciálně se zaměřuje na prsty a paty, což ocení zejména dámy na vysokých podpatcích. Měkký gelový polštářek pomáhá vstřebávat tekutinu vytékající z puchýře. Puchýře se tak lépe hojí, tlumí bolest, brání tvorbě jizev a chrání před bakteriemi. Díky transparentnímu zabarvení si náplasti ani nevšimnete, takže jimi směle můžete ozdobit nožku i v letních dnech.

Voděodolné náplasti

V létě oceníte i průhledné voděodolné náplasti vhodné na koupání. Udržují zranění v suchu a poskytují pokožce komfort. Jsou určené k ošetření drobných poranění, odřenin a puchýřků. Vydrží ve vodě i více než 8 hodin, a proto by neměly chybět v žádné výbavě na letní dovolenou. Tradiční pevný rychloobvaz se silnou lepivostí je vhodný k ošetření odřenin a puchýřků. Vyrábí se v tělové barvě, je odolný, prodyšný a pevně drží. Zinkoxidová lepicí vrstva zajišťuje, že náplast pevně drží. Absorpční polštářek se nelepí k ráně. Všechny výrobky Spofaplast jsou hypoalergenní a běžně dostupné v lékárnách.


Náplasti Nexcare

Nízkoalergenní mikroporézní náplasti NexcareTM Sensitive jsou určeny výhradně pro jemnou pokožku. Náplasti disponují měkkým savým polštářkem a spolehlivým lepidlem. Malé parádnice při drobných zraněních ocení úžasně měkoučký design Barbie.

Nexcare TM Active jsou kvalitní náplasti jedinečného tvaru s extra silným polštářkem a přilnavou vrstvou po celém obvodu náplasti pro lepší ochranu před nečistotami a bakteriemi. Flexibilní pěnový materiál se přizpůsobuje, napíná a ohýbá podle pohybu.
NexcareTM Comfort jsou velmi příjemné náplasti z flexibilního, měkkého a hebkého materiálu. Vyznačují se vynikající prodyšností i mezi otvory, čímž umožňují odpařování potu a vlhkosti pro uchování suché pokožky.

Tři z vás můžete vyhrát balíček nezbytností do vaší lékárničky.

Soutěž probíhá od 4. do 11. srpna 2013

Foto: 3M
4. 8. 2013

Výherci:
jar1
fiserovam
blesksoft

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků