Soutěže

Soutěž o nízkoenergetické přírodní sladidlo pro štíhlou linii

Sbírání lístečků

Kdo by neznal chuť na sladké! Ale mlsání a celkově zvýšený příjem sacharidů se může negativně podepsat nejen na naší figuře, ale i na celkovém zdravotním stavu. A dávat kilogramy dolů není nic snadného!

Nízkoenergetické přírodní sladidlo Extra-Linie umožňuje pochutnat si na sladkém, a přitom téměř nezhřešit, protože jeho energetický obsah je pouze do 0,2 kcal/g. Svojí chutí i vlastnostmi se podobá cukru, takže s ním lze sladit nápoje, vařit i péct. Díky tomu ho lze jednoduše využít u diabetických a redukčních diet. Ocení ho ale všichni, kteří chtějí snížit příjem cukrů a neošidit se o sladkou chuť. Navíc nezpůsobuje zubní kaz.

Základ přírodního sladidla Extra-Linie tvoří Erythritol. Jedná se o tzv. alkoholický cukr, který se přirozeně vyskytuje v některém ovoci, v houbách a ve fermentovaných potravinách, například v pivu a vínu. Člověk přitom denně běžně zkonzumuje asi 100 miligramů tohoto cukru. Erythritol má lahodnou sladkou chuť, ale neovlivňuje hladinu krevního cukru a jeho glykemický index je skoro nulový. Protože jeho konzumace nepředstavuje téměř žádný kalorický příjem, hodí se jak pro ty, kteří chtějí zhubnout, tak i pro lidi, kteří si hlídají štíhlou linii. Ocení ho i diabetici.


Přírodní sladidlo Extra-Linie lze používat ke slazení studených i teplých nápojů, jako běžné stolní sladidlo, při pečení i vaření. Neovlivňuje hladinu krevního cukru a inzulínu. Nemá žádnou chemickou pachuť. Není vhodné pro děti do 3 let. Balení o hmotnosti 400 gramů lze zakoupit v lékárnách za cca 170 Kč.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.faveaplus.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček s přírodním nízkoenergetickým sladidlem Extra-Linie a dalšími produkty Favea Plus.

Soutěž probíhá od 5. do 19. února 2017.

Foto: Favea
5. 2. 2017

Výherci:

Petra1990
Jan Kravka
vonicemka

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků