Soutěže

Soutěž o Photoderm Kid SPF 50+ od Biodermy

Slunce nás už začalo hřát. Vzhledem k tomu, že už tu máme první tropické dny, je nejvyšší čas se zamyslet, jak chránit pokožku našich dětí.

Slunce dokáže být velmi zrádné, dětská kůže je na slunci zranitelná a může dojít k velmi rychlému spálení pokožky. Ale na druhé straně, dětská kůže se rychle vyléčí, ale pozor – genetická informace v buňkách může zůstat navždy poškozená.

Photoderm Kids SPF 50+ Bioderma

Photoderm Kids SPF 50+ Bioderma

Je vědecky dokázáno, že každé spálení kůže v dětském věku, zvyšuje pravděpodobnost rakovinového bujení v pozdějším věku. Melanom, je nádor kůže z pigmentových buněk. Už při tloušťce 1mm, dokáže zakládat v těle metastázy, a v této fázi je již většinou nevyléčitelný.

 

Tento typ rakoviny, patří mezi nejhorší a nejzhoubnější. Výskyt této rakoviny v dětském věku je sice velmi malý, ale pokožka vystavovaná slunci bude mít větší sklon ke vzniku pigmentových mateřských znamének, které mohou být zdrojem vzniku kožní rakoviny v dospělosti.

 

Právě proto, je důležité používat kvalitní prostředky s vysokým ochranným faktorem. Photoderm KID mléko, s maximální sluneční ochranou SPF50+ obsahuje patentovaný komplex Buněčné BlO protekce, který chrání tu nejdůležitější část buněk – buněčné jádro a dále látky přírodního původu, které jsou schopné rychle opravit případné poškození buněk. Je odolný vůči vodě, potu a Slunci.

Zapojte se do Velké letní soutěže na www.photoderm.cz a vyhrajte produkty na celý rok zdarma!

Produkty Bioderma zakoupíte exkluzivně v lékárně!

Tři z vás můžete vyhrát Photoderm Kids SPF 50+

Soutěž probíhá od 25. května do 8. června 2014.

Foto: Bioderma
25. 5. 2014

Výherci:

Irena Poláková
olivenek
panizet

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků