Soutěže

Soutěž o poukázky na produkty pro řízenou detoxikaci

Sbírání lístečků

Celý náš organismus řídí pět orgánových okruhů: dokážou čistit tělo od toxinů, šířit životadárnou energii, pečovat o imunitu.

Pokud se však některý z těchto okruhů vlivem toxických zátěží ocitne v dysharmonii, začne do organismu vysílat patologickou energii. A kolotoč zdravotních potíží se roztáčí.

Cílenou detoxikací lze vyhledat toxické zátěže s naprostou přesností a organismus jich postupně zbavit.

Metoda C.I.C. je založená na tom, že každé onemocnění (až na nečetné výjimky) provází výskyt určitých toxinů v konkrétních tkáních. Z toho vyplývá, že většinu civilizačních neduhů můžeme vhodně zvoleným očistným postupem příznivě ovlivnit. A to tak, že odstraněním těchto toxinů pomocí vybraných preparátů, za léta již osvědčených, nastartujeme v lidském těle přirozené samouzdravující pochody.

Detoxikace se ovšem neuskutečňují jednoduchou metodou najednou v celém těle, ale po logicky navazujících částech. Zkušenosti ukazují, že výborných výsledků se dosahuje zejména tehdy, když speciálně vyškolení poradci zabývající se metodou C.I.C. určí nemocnému pomocí přístroje Salvia přesné rozložení toxinů v těle. Na tomto základě lze pak stanovit velice efektní očistný program, který přináší příznivé výsledky v relativně krátkém čase. Metodu C.I.C. lze aplikovat s jakoukoliv jinou běžnou léčbou a často se tak dosahuje překvapivě uspokojivých účinků.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.joalis.cz.

Tři z vás můžete vyhrát poukázku na 2 produkty od joalisu na řízenou detoxikaci. Vyhrává 50., 180, a 260. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 10. do 23. října 2016.

Foto: Joalis
10. 10. 2016
 

Výherci:

atinka
jijina
Vendááá

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků