Soutěže

Soutěž o přípravek tibetské medicíny na posílení imunity

Sbírání lístečků

Už se ochladilo a současné počasí s sebou přináší vyšší výskyt akutních onemocnění horních cest dýchacích, které jsou většinou virového původu.

Už se ochladilo a současné počasí s sebou přináší vyšší výskyt akutních onemocnění horních cest dýchacích, které jsou většinou virového původu.


Viry, se kterými jsme nejčastěji konfrontováni, obvykle vyvolávají typické škrábání v krku či rýmu. Naprosto běžně jsou tyto projevy označovány jako chřipka, byť chřipka je onemocnění nejenom zcela odlišného původu, ale jsou pro něj odlišné i klinické příznaky. Původcem chřipky jsou viry chřipky (r. Influenzavirus A, B nebo C). Nejčastěji je doprovázejí vysoké horečky, zchvácenost, zimnice, třesavka a bolesti kloubů a svalů.
Naopak rýma je typická pro výše zmíněné akutní respirační infekce, které jsou bohužel často mylně označovány právě jako chřipka.

V každém případě je dobré posílit svou imunitu. Vyzkoušet můžete Epam 20C

Epam 20C

Epam 20 C

Epam 20 C

Silný biostimulátor. Celkově pomáhá posilovat organismus a pomáhá při všech chronických onemocněních. Používá se jako prevence, ale i jako prostředek při léčbě chřipky, zápalu plic, gastritidě, kolitidě, žaludečních vředech a na posílení imunity. Blahodárně působí na srdce a cévy.

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.lecivyobchod.cz

Čtyři z vás můžete vyhrát Epam 20 C.

Soutěž probíhá od 22. do 29. 12. 2013.

Foto: lecivyobchod.cz, iStock
29. 12. 2013

Výherci:


oliwieta
Lentilka11
zdenous
nafina

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků