Soutěže

Soutěž o přípravky na hubnutí a pročištění organismu

Sbírání lístečků

Pustili jste se letos v lednu zase do hubnutí? Nehubněte bez rozmyslu.

Prvním krokem je DETOXIKACE. 

Výbornou volbou v tomto směru mohou být i přírodní přípravky jako např. OK FACTOR BASE a FACTOR BASE DETOX a do kategorie detoxikace je bychom měli zahrnout i obnovení acidobasické rovnováhy organismu, čili snížení překyselení, což lze dosáhnout změnou jídelníčku v tom slova smyslu, že přidáme velké množství syrového ovoce a zeleniny a rovněž tohoto můžeme podpořit i přípravkem OK BETA plus. Tím se pročistí vstupní brána organismu a tou je zažívací trakt a dýchací ústrojí. Samotnému trávení pak lze napomoci Emulipsem nebo Emulipsem Forte, které ulehčují metabolismu tuků. 

Detoxikační balíček

Detoxikační balíček

 

Dalším krokem by měla být REVITALIZACE CÉVNÍHO SYSTÉMU

Omega 3

OK Omega +

Obnovení průchodnosti a pružnosti cév. Mnohdy u lékaře může pacient dostat léky na snížení tlaku, ale nikdo nám neřekne, že ve skutečnosti potřebujeme vyčistit cévy od nánosů aterosklerotických plátů a tím vrátit cévám potřebnou pružnost a průchodnost, která je důležitá pro transport živných látek a kyslíku směrem k buňkám. Vhodné je tak ubrat v jídelníčku potraviny bohaté na nasycené tuky a cukry, tj. omezit především maso a nahradit jej rostlinnou stravou obsahující nenasycené mastné kyseliny s omega faktory 3,6 a 9. Případně je můžeme doplnit opět pomocí doplňků stravy OK OMEGA+, OK GAMA+, OK OMEGA 3 complete, kdy poslední z jmenovaných přípravků pomůže aktivně ovlivnit i hladinu cholesterolu.

 

Třetím krokem je AKTIVITA

Emulips

Emulips

Každá buňka lidského těla funguje velmi laicky řečeno jako takový malý reaktor, kde díky Krebsově cyklu dochází ke spalování v rámci metabolismu buňky, tj. k látkové přeměně, a tím je zajištěno fungování buňky. Díky pohybu dochází ke správnému přísunu živin a kyslíku a díky tomu pak organismus správně funguje, probíhají tedy i tolik potřebné samouzdravovací procesy. Pohyb má vliv nejen na funkčnost organismu ale i na psychiku. Pro podporu Krebsova cyklu je vhodný také doplněk stravy EMULIPS SLIM, který dokáže podpořit funkčnost těla na buněčné úrovni.


Z pohledu celostní medicíny je prokázáno, že vše souvisí se vším a naše tělo nelze rozškatulkovat na jednotlivé orgány, aniž by se tyto vzájemně neovlivňovali. Již ve staré Číně byl popsán systém vzájemných vztahů orgánů, například že tlusté střevo přímo souvisí s plícemi, tenké střevo se srdcem atp.

Mnoho dalších informací z tohoto oboru můžete nalézt na našem webu eZDRAVE.cz v článcích, informacích o jednotlivých přípravcích, zkušenostech s přípravky a v neposlední řadě je zde také možnost dané přípravky si objednat samostatně nebo v přesně zaměřených (a cenově zvýhodněných) sadách.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.ezdrave.cz

 

Máme pro vás tři výhry.

1. cena: Factor Base Detox
2. – 3. cena: Emulips

Soutěž probíhá od 25. ledna do 8. února 2015.

Foto: iStock, ezdrave.cz
25. 1. 2015

Výherci:

1. místo profik
2. místo solnicka
3. místo gladiola

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků