Soutěže

Soutěž o přípravky na regeneraci kůže

Sbírání lístečků

Letošní jaro přišlo celkem brzy. Běžně v tuto dobu se příroda teprve probouzí, ale letos nám už i sluníčko začíná pomalu ukazovat svojí sílu.

V dnešní době je na to většina lidí připravená. Řeší ochranu pokožky před slunečním zářením celkem v předstihu. Pravidelně se maže vhodným krémem s ochranným faktorem a v mnoha případech použije i jeho dostatečnou vrstvu. Ale co dělat v případě, že sílu jarního slunce podceníme a to se negativně projeví na naší pokožce? Pokožka nás začne pálit, svědit, zarudne a tyto příznaky se můžou projevit až jako sluneční alergie.

V takovém případě jsou vhodné nejen přípravky s vysokými ochrannými UV faktory, ale také přírodní přípravky, které pokožku zklidní, ochrání před možnou infekcí a navodí pocit úlevy. Oblíbené jsou přípravky s extraktem z květu měsíčku lékařského, jehož antimikrobiální, protizánětlivé a hojivé účinky znaly už naše babičky. Další často používanou rostlinou při ošetřování pokožky je heřmánek pravý, který podporuje hojení ran. Dokonalé zklidnění pokožky a zmírnění otoku nám zaručí roztok octanu a vínanu hlinitého v nízkých koncentracích (cca 5 %), navíc ochraňuje pokožku před negativním vlivem prostředí a tlumí svědivé pocity. Přípravky s tímto obsahem jsou vhodné jak pro pokožku podrážděnou vlivem slunečního záření, tak i po poštípání hmyzem nebo pro další typy podráždění (nevhodná kosmetika, prací prášek…).

Floceta

Floceta gel a Floceta sprej

 
Floceta gel a Floceta sprej je přípravek s kombinací všech těchto účinných látek. Přináší příjemnou úlevu od pálení a bolesti zánětem sužované pokožky, zároveň přírodním způsobem posiluje ochrannou bariéru pokožky a podporuje hojení. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.belupo.cz


Tři z vás můžete vyhrát sadu produktů Floceta gel a Floceta sprej.

Soutěž probíhá od 13. do 27. Dubna 2014

Foto: Belupo
13. 4. 2014

Výherci:

prskavka23
ekov
SylvaV

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků