Soutěže

Soutěž o Regenerační hydratační krém Placentor Vegetal

Sbírání lístečků

Letní období tradičně přináší častější pobyt na čerstvém vzduchu, což pleti velice prospívá. V horkých slunečných dnech ale může díky slunečním paprskům dojít k jejímu značnému vysušení.

Důsledkem dehydratace je zvýšený výskyt drobných i hlubších vrásek a někdy i viditelné suché šupinky. Jestliže se s nimi nechceme smířit a rozhodneme se jich zbavit, pak je na místě po létě zvolit pro účinnou péči některý z vysoce hydratačních pleťových krémů. Jednou z novinek je Regenerační hydratační krém Placentor Vegetal na bázi rostlinné placenty.


Regenerační hydratační krém Placentor Vegetal

Regenerační hydratační krém Placentor Vegetal

Regenerační hydratační krém Placentor Vegetal

Pro den i noc dokonale hydratuje a intenzivně vyživuje suchou pokožku. Zklidňuje a zjemňuje citlivou pleť. Je vhodný i ke zklidnění pleti po slunění. Krém je obohacený o extrakt z květů měsíčku lékařského a rostlinnou placentu, která chrání a regeneruje pokožku vystavenou klimatickému stresu (slunce, zima, vítr, UV záření atd.). Dlouhotrvající hydratace byla klinicky prokázána a kožní tolerance je testována dermatology.


Regenerační hydratační krém můžete použít i jako masku: aplikujte silnější vrstvu krému a nechte 20 minut působit (například večer před spaním), docílíte tak intenzivní hydratace. Po uplynutí stanovené doby případný přebytek krému do pleti vmasírujte nebo odsajte papírovým kapesníčkem.


Kosmetiku Placentor zakoupíte na www.placentor.cz nebo také v online lékárně Dr.Max.

Tři z vás můžete vyhrát Regenerační hydratační krém Placentor Vegetal

Soutěž probíhá od 4. do 18. září 2016.

Foto: Placentor
4. 9. 2016

Výherci:

jujak
hrebik
slacod

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků