Soutěže

Soutěž o REVITAL®Super beta-karoten s biotinem a měsíčkem lékařským

Sbírání lístečků

Pomalu se nám blíží léto a je potřeba se na něj dobře připravit. Právě teď je vhodné začít užívat beta-karoten, který připraví tělo na zdravé opalování.

REVITAL®Super beta-karoten s biotinem a měsíčkem lékařským

REVITAL®Super beta-karoten s biotinem a měsíčkem lékařským

REVITAL®Super beta-karoten s biotinem a měsíčkem lékařským podporuje intenzitu opálení a současně chrání pokožku i zrak před nadměrným slunečním zářením. Kromě beta-karotenu obsahuje výtažky z měsíčku lékařského, biotin, selen, vitaminy C a E. Toto komplexní složení chrání pokožku před předčasným stárnutím, podporuje její zdravý vzhled, má příznivý vliv na zrak i přirozenou obranyschopnost organismu. Pro optimální účinek se doporučuje užívat už 2 měsíce před prvním sluněním.

 

Co je to beta-karoten a jaké má účinky?

Jde o provitamin vitaminu A, důležitý pro ochranu pokožky při slunění. Je obsažen především v červené a žluté zelenině jako je mrkev, rajčata nebo paprika. Na rozdíl od opalovacích krémů proniká do hlubších vrstev pokožky, kde se ukládá a při slunění chrání všechny její vrstvy. Beta- karotenem se nemůžete předávkovat. Abyste neměli barvu mrkve, postačí držet se doporučeného dávkování 1 tableta denně.


Biotin příznivě ovlivňuje kvalitu pokožky a je nezbytný také pro celkovou vitalitu organizmu.


Jak působí měsíček lékařský?

Extrakt z měsíčku lékařského je zdrojem přírodních karotenoidů – luteinu a zeaxantinu, které napomáhají chránit oči před negativními vlivy slunečního záření.

Přípravek zakoupíte v lékárnách.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.vitar.cz.


Tři z vás můžete vyhrát REVITAL®Super beta-karoten s biotinem a měsíčkem lékařský.

Soutěž probíhá od 8. do 22. Května 2016.

Foto: Vitar
8. 5. 2016

Výherci:

mamoch
Danca26
pefra

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků