Soutěže

Soutěž o Sencor tyčový mixér SHB

Sbírání lístečků

Jistě to také znáte. Je tady léto. Plavky a pláž, ale ta postava stále není to pravé! No, jenže k tomu není ani dost času na denodenní tréning, ani na pořádné vaření.

Co si připravit skvělé SMOOTHIE…ovoce a zeleninu koupíte rychle cestou do práce či domů, nebo prostě najdete v lednici či ve špajzu „co dům dá“. Už stačí jen ovoce a zeleninu omýt, oloupat – dle chuti a povahy ovoce a namixovat. Bojíte se, že vás bude zase bolet ruka od toho dlouhého mixování ? Nebojte se!

SENCOR nabízí nejužší tyčový mixér na světě SHB (30-38). Tento pomocník je celokovový, velmi výkonný a přes to hubený a akorát těžký. Takže i slabé ženské ruce mixování s ním zvládnou! SENCOR na motor tohoto nezbytného pomocníka dává 6ti letou záruku, takže jistě nekoupíte žádnou hračku na jednu sezónu! O to radostnější je, že tyčový mixér je vyráběn v 9ti pastelových odstínech, takže si můžete vybírat dle svého designu v kuchyni.

No a k barevnému fešákovi můžete dokoupit z pastelové řady další přístroje, jako je robot s bohatým příslušenstvím, kuchyňská váha, topinkovač či rychlovarná konvice.

A pokud si místo SMOOTHIE klidně dáte polévku či omáčku, nebo je připravujete pro svá miminka a batolata, pak věřte, že mixování i kašiček i poléveček a omáček bude pro vás hračkou!

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.sencor.cz

Tři z vás mohou vyhrát tyčový mixér sencor.

Soutěž probíhá od 17. do 31. července 2016.

Foto: Sencor
17. 7. 2016

Výherci:

IRON1
p.u.s.a
Kahomar

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků