Soutěže

Soutěž o Silidyn Rejuvenate pro krásu i pro zdraví

Sbírání lístečků

Chcete mít krásné vlasy, nehty, a aby ani vás s přibývajícím věkem nebolely vaše klouby? Už jsme vám představili Silidyn Rejuvenate, který je speciálně vyvinut pro poskytnutí přírodních látek pro podporu vnitřního zdraví i vnější krásy.

Silidyn Rejuvenate v sobě obsahuje kyselinu orthokřemičitou, která je nejlépe vstřebatelnou formou křemíku, a další účinné látky.

Tyto vitamíny a látky poskytují podporu pro:

  • udržení pevných kostí
  • zdravou kůži, vlasy a nehty
  • pojivové tkáně
  • imunitní systém
  • antioxidační efekt
  • buněčnou regeneraci


Silidyn, díky přírodním látkám v něm obsaženým, pomáhá zlepšit kvalitu nehtů, vlasů, pokožky, ale i vnitřních tkání, jako jsou kosti, klouby, šlachy a cévy. Obsahuje patentovanou stabilizovanou kyselinu orthokřemičitou, kterou je lidské tělo schopno lehce vstřebat a získat tak potřebný křemík.

Blahodárné účinky křemíku spočívají zejména v tom, že podporuje tvorbu keratinu a kolagenu, základních stavebních látek pro buňky vlasů, nehtů, kůže a pojivových tkání. Účinek Silidynu se projeví ve zlepšení kvality vlasů, nehtů, kůže, ale také pojivových tkání, tj. kostí, chrupavek, šlach, kloubů i cév.

Účinky Silidynu poznáte na zlepšení kvality vašich vlasů, nehtů i kůže již po několika týdnech užívání těchto kapek. Pro zlepšení pozitivního účinku na vaše zdraví Silidyn obsahuje další účinné látky.

Více informací o těchto látkách a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.ceemed.cz.

Tři z vás můžete vyhrát Silidyn Rejuvenate.

Soutěž probíhá od 27. března do 10. dubna 2016. 

Připravila: Katka
Foto: Ceemed
27. 3. 2016

Výherci:

Aghatte
HanaDol
Petula89

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků