Soutěže

Soutěž o výbavu pro zimní pohodu

Sbírání lístečků

Klesající teploty, dešťové i sněhové srážky a topení, které nám doma sice zajistí příjemné teplo, ale zároveň často vysuší vzduch.

Zkrátka advent je tu, se svými přednostmi i nástrahami. Připravili jsme pro vás soutěž o balíček doplňků stravy, které přispějí k pohodovému prožití tohoto sice náročného, ale přesto kouzelného období.


LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem, zdravotnický prostředek

Pro zklidnění podráždění dutiny ústní a hrtanu spojeného se suchým kašlem se tradičně používá islandský lišejník z arktické tundry, ale také proskurník lékařský, lidově nazývaný ibišek, a to pro svůj vysoký obsah účinných látek. LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem obsahují tyto vysoce dávkované rostlinné účinné látky vytvářející na sliznici ochranný film, který zvlhčuje a zároveň podporuje regeneraci. Chrání tak proti chrapotu a dráždění ke kašli a působí blahodárně na podrážděný krk. Pastilky s ovocnou příchutí bezinky jsou bez cukru, konzervačních látek a umělých barviv. LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem, zdravotnický prostředek, jsou k dostání výhradně v lékárnách.

LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem

LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem

 

Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu, doplněk stravy

 

Téměř každá čtvrtá žena trpí na citlivý močový měchýř. Tak běžné věci jako kašel, smích nebo fyzická námaha, jako je zvedání tašky nebo chůze do schodů, u nich můžou vést k nedobrovolnému úniku moči. V lidovém léčitelství je po staletí znám pozitivní vliv semen štýrské dýně na slabý močový měchýř. Je tomu tak mimo jiné díky bioaktivním látkám zvaným lignany, které jsou obsaženy především v bezolejnaté části dýňových semen. Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu se specializují na sílu těchto látek: obsahují 20krát zkoncentrovaný speciální patentovaný bezolejný EFLA®940 extrakt ze semen štýrské dýně obohacené o sójové izoflavony. Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženy, doplněk stravy, pro normální funkci močových cest jsou k dostání výhradně v lékárnách.

Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu

Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete najdete na www.drboehm.cz.

 

 

Tři z vás můžete vhrát balíček s LUUF pastilkami a dýňovými tabletami. Vyhrává 20., 110. a 275. správná odpověď.

Soutěž probíhá od 12. do 25. prosince 2016.

Foto: istock, Dr. Böhm
12. 12. 2016

Výherci:

roracek
Adiss7
vonicemka

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků