Soutěže

Soutěžte o detoxikační nápoj Neera Detox

Sbírání lístečků

Neera Detox je mnoha lety prověřený detoxikační program, který obnovuje naše optimální tělesné zdraví. Principem této kúry je po dobu 1 či více dnů vynechat veškerou pevnou stravu a nahradit ji pouze nápojem Neera, čistou či osolenou vodou a slabými bylinnými čaji.

Sirup Neera je připravován ve Švýcarsku a obsahuje pouze přírodní složky, tedy žádné umělé přídavky, barviva ani konzervanty. Nápoj se doplňuje čerstvě vymačkanou citronovou šťávou, jejíž kyselost má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen. Navíc je zdrojem množství antioxidantů a vitaminu C. Do směsi se ještě přidává špetka kayenského pepře, který je významným metabolizantem, a tedy zrychluje tělní oběh a pomáhá tak čistícím účinkům citronové šťávy. Nápoj se ředí vodou, která pomáhá dopravit obohacující složky nápoje do těla a naopak odplavuje veškeré uvolněné odpadní látky a toxiny. 

Detoxikační nápoj Neera

Detoxikační nápoj Neera

Vedlejším účinkem Neera detox kúry je také snížení váhy vzhledem k tomu, že tělo mezitím odbourává nadbytečné tukové zásoby a nahromaděné odpadní látky. Tím nejpodstatnějším je ovšem fakt, že tato kúra pomůže organismu nalézt sovu přirozenou rovnováhu a připomene mu jeho smysl pro zdravou a vyváženou stravu. Zároveň Neera Detox napomáhá i v boji proti nemocem. A to s na to, že odstraňuje kořen nemoci vyčištěním odpadních látek, jedů a hlenu. 

Tři z vás můžete vyhrát sadu nápoje Neera Detox určenou na 3denní detoxikační kúru, doplněnou o balení kayenského pepře.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na  www.darzprirody.cz

Soutěž probíhá od 19. října do 2. listopadu 2014.
 

Foto: iStock, Neera
19. 10. 2014

Výherci:

karamelka1
tasticka
zapalka1

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků