Soutěže

Vyhrajte neinvazivní liposukci ultracountour

Sbírání lístečků

Sluníčko už pomalu začíná hřát a my odhodíme vrstvy oblečení a pomalu začneme odhalovat svoje tělo. Trápí vás po zimě nějaký ten špíček? Jedna z vás má možnost vyhrát bezbolestnou neinvazivní liposukci ultrazvukem – Ultracountour a hned 6 ošetření.

Přesně směrovaný ultrazvuk rozbije vaše tukové buňky, jejich obsah se uvolní a v organismu se vlastním působením odbourá. Ošetření má dvě fáze. První připomíná běžné vyšetření na ultrazvuku. Po problematické partii těla natřené vodivým gelem pohybuje ošetřovatelka „myší“ v závislosti na impulsech, jež přístroj vysílá. Při druhé jsou na tělo připojeny ultrazvukové sondy, které provádějí ultrazvukovou drenážní masáž.

Ultrazvuk mechanicky rozdrtí tukové buňky. Jejich obsah – tuk – se vylije do mezibuněčného prostoru, odkud je odveden k metabolickému zpracování a přirozenou cestou za podpory lymfodrenáže z těla vyloučen. Jednoduše řečeno, dojde k rozpuštění a odplavení nahromaděného tuku z problematických partií. Proto mluvíme o liposukci ultrazvukem.

Výsledky liposukce ultrazvukem jsou velmi individuální. Průměrný úbytek v ošetřovaných partiích je 5 – 6 centimetrů. Důležitá je spolupráce klienta. Ideální je nasadit pitnou kúru s lymfodrenážním čajem. Úbytky jsou často viditelné již po prvním ošetření. Klientky se často zmiňují o pocitu lehkosti a lepší siluetě.

Jak často? Doporučujeme 3 – 6 opakování jednou za 4 – 14 dní. Ideální je týdenní interval. K úbytku tuku tak dochází pozvolna. Tukové buňky jsou zlikvidovány trvale. Při ekontrolované životosprávě se zbylé tukové buňky mohou „nafouknout“. Metoda je vhodná pro všechny, kdo se chtějí zbavit lokálního tuku. Je ideální i pro starší klienty, kterým se klasická liposukce z důvodu nižší elasticity kůže a rizika vzniku nerovnoměrných dolíčků nedoporučuje. Pozvolným úbytkem při ošetření Ultracontour ™ elasticita kůže netrpí.

Lékař posoudí, zda je ošetření Ultracontourem vhodné. Základními kontraindikacemi jsou metabolické poruchy, prodělaná hepatitida, kovové implantáty v místě aplikace, kožní výsevy, kojení a těhotenství.

Doporučujeme omezit příjem živočišných tuků, protože by při ošetření došlo k jejich odbourání a organismus je jejich vylučováním na několik dnů zatížen natolik, že všechen nově přijatý tuk okamžitě ukládá. Pitný režim 2 – 3 litry vody.

Více informací a odpověď na otázku najdete na www.studiovanda.cz

Soutěž probíhá od 18. března do 1. dubna 2012.

Foto: Studio Vanda
19. 3. 2012

Výherce:
ninulka

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků