Soutěže

Vyhrajte příznivé bakterie pro vyváženou střevní mikroflóru

Sbírání lístečků

Ve střevech se nachází velké množství organismů ovlivňujících nejen zažívání, ale také další procesy v těle. Přemíra škodlivých bakterií přitom může způsobit celou řadu potíží.

Silný imunitní systém ovlivňuje celá řada faktorů. Odborníci se však shodují, že základem je vyvážená a pestrá strava a správně fungující zažívací ústrojí. Právě v něm (konkrétně ve střevech) se totiž nachází až 70 % obranyschopnosti. Je tomu tak zejména proto, že zde sídlí prospěšné bakterie, které tvoří první linii při obraně organismu.


Prospěšné bakterie (probiotika) se zpravidla usazují na střevních stěnách, kde působí proti množení škodlivých organismů. Jakmile tak počet nepříznivých organismů převýší ty prospěšné, mohou vzniknout nejrůznější potíže.


Vyhrajte doplněk stravy s probiotiky

K doplnění příznivých, tělu vlastních bakterií slouží doplněk stravy APO-Lactobacillus, který obsahuje 10 kmenů v počtu 12 miliard mikroorganismů. Přípravek slouží k dlouhodobému užívání. V každé kapsli navíc nalezneme 100 mg extraktu z brusinek a rovněž fruktooligosacharidy, které představují živnou půdou pro probiotické bakterie.

APO-Lactobacillus

APO-Lactobacillus

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na webu www.pripravky-apotex.cz.

Tři z vás mají možnost vyhrát balení APO-Lactobacillus obsahující 30 želatinových kapslí.

Soutěž probíhá od 11. do 25. března 2018.

Foto: Apotex
11. 3. 2018


Tomíček
pemicha
frkamen

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků