Soutěže

Vyhrajte reparační krém Cicabio od Biodermy

Bodnutí komárem, popálení kopřivou nebo úraz při prvních krocích na bruslích. Pokud máte děti, právě v létě asi nejčastěji lepíte kolena a ruce dětskou náplastím s obrázkem. Malé rány někdy dokážou pěkně znepříjemnit prázdniny a dovolenou. Použijte přípravek Cicabio.

Cicabio krém od Biodermy

Cicabio krém od Biodermy

Cicabio představuje inteligentní přístup k hojení poškozené kůže, protože jde o první reparační produkt, který úspěšně urychluje všechny stádia procesu hojení už od úplného začátku až do zhojení. Cicabio najdete ve dvou různých aplikačních formách jako Cicabio krém a Cicabio lotion. Rozhodnutí – kdy použít na hojení krém a kdy tekutější strukturu – lotion závisí na nálezu v místě poškozeného kožního povrchu. Při drobných poranění, při kterých už rána zaschla a vytvořil se strup anebo v místech např: po bodnutí hmyzem, stačí nanést krém. Krém Cicabio jemně vmasírujte do rány a nechte působit. Pro správnou účinnost aplikujte dvakrát denně.


V případě ran spojených s tvorbou strupu – na plochy, které mokvají je vhodnější Cicabio lotion. Tento přípravek aplikujte přímo na ránu a pro lepší účinnost taktéž dvakrát denně. Oba přípravky vytvoří na ráně „dýchající náplast“ – bariéru, která zabraňuje další infekci rány.

Cicabio krém či lotion jsou vhodné i po různých dermatologických zákrocích anebo estetických operacích. Použití přípravků pro reparaci pokožky zlepší kvalitu hojení a zaručí rychlejší a esteticky příznivější výsledek

Při hojení se vytváří strupy, které má většina lidí tendenci strhávat. Ale i strup má svou úlohu při procesu léčení. Jeho předčasným strhnutím, dochází k prodloužení hojení, nežádoucímu zvětšení poraněné plochy rány a může dojít ke zbytečné tvorbě jizvy i u takových ran, které nebyly tak hluboké, aby po nich zůstaly jizvy.

V létě jsou časté problémy s bodnutím hmyzem a následné svědění a rozškrabání si postiženého místa. Oba přípravky obsahují patentovanou formu Antalgicine, která zmírňuje svědění a odstraňuje tak nepříjemné pocity v době hojení.

Díky produktům Cicabio už se letních nehod bát nemusíte.

Tři z vás můžete vyhrát Cicabio krém.

Více informací a odověď na soutěžní otázku najdete na www.bioderma.com

 

 

Soutěž probíhá od 26. srpna do 2. září 2012

Foto: Bioderma
26. 8. 2012
 

Výherci:
Bubla
cassiopeia13
babytka
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků