Wellness

Hýbejte se a buďte v kondici

Sbírání lístečků

Sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu výrazně snižují fyzickou kondici. Běžná námaha se pak zdá být náročnější a snižuje se i psychická pohoda.

Sezení je třeba kompenzovat a naložit si přiměřenou aerobní zátěž, ideálně venku na čerstvém vzduchu. Pohyb totiž podporuje okysličení buněk v těle a nedovoluje jim předčasně stárnout.


Nezáleží na tom, jestli chodíte, běháte, jezdíte na kole nebo cvičíte, důležité je tělo na pohyb připravit a po výkonu u dopřát uvolnění. Nedojde tak ke svalovým spasmům, které blokují tělo a způsobují bolest.


Ideální tandem vytvoříte s ALPOU SPORT.

Emulze Start a Relax rozehřívají svaly před výkonem a po něm jim umožní zasloužený relax. Sázejí na ně profesionální sportovci a maséři např. známý Pavel Křížek, masér prvoligového týmu FC Vysočina. „Na ALPU nedám dopustit. Přípravky si drží prvotřídní kvalitu a při mé práci jsou nepostradatelné. Díky ideální konzistenci se s nimi krásně pracuje a výborně je snáší i pokožka.“


ALPA Sport ale není jen pro sportovce. To potvrzuje i Zuzana Novotná, která propadla běhání. „ALPA Start mi pomáhá svaly krásně rozehřát než vyběhnu a naopak. Po výkonu používám ALPU Relax pro svalové uvolnění. ALPA jednoduše funguje a má výbornou cenu, takže nemusím utrácet za drahé přípravky.“


ALPA Sport Star hřejivá emulze START

ALPA Sport Star hřejivá emulze START

ALPA Sport Star hřejivá emulze START

Se zázvorovým extraktem a kafrem prokrví a zahřeje svaly a tím je připraví na vyšší zátěž. Výborně zafunguje na zatuhlé svalstvo, které uvolní a zbaví bolesti. Obsažený kreatin regeneruje pohybový aparát a tak zlepšuje fyzickou kondici. Neváhejte ji použít i když vás čeká třeba fyzická práce nebo se cítíte jako rozlámaní.

Balení 210 ml za cenu: 67 Kč

 

ALPA Sport Star chladivá emulze RELAX uvolní svaly po námaze.

ALPA Sport Star chladivá emulze RELAX uvolní svaly po námaze.

ALPA Sport Star chladivá emulze RELAX uvolní svaly po námaze.

Emulzní masáž dopřeje svalům uvolnění a relax po sportu nebo fyzické námaze. Mentol a silice ze sibiřské jedle uvolňují svaly, obnovují rovnováhu a podporují jejich regeneraci. Přípravek odstraňuje svalové napětí a s ním spojené bolesti. Mentol postižená místa příjemně zchladí a kreatin pomůže dostat se zpět do kondice.

Balení 210 ml za cenu: 61 Kč

Více informací najdete na www.alpa.cz.

 

 

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Alpa
Foto: iStock, Alpa

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků