Wellness

SPA hotel – více než wellness

Sbírání lístečků

Vyzkoušeli jste už pobyt ve wellness hotelu? Zasvěcení vědí, že ještě větší míru komfortu ve spojení s lázeňskými procedurami, které prospějí vašemu zdraví, poskytnou SPA hotely. Spojte příjemné s užitečným a vydejte se na dovolenou do Karlových Varů, nejkrásnějšího z našich lázeňských měst.

Karlovy Vary mají mnoho tváří

Nejslavnější české lázně vybízí ke korzování po některé z pěti kolonád, v jejichž blízkosti vyvěrají termální prameny, k procházkám okolními lesy i zkoumání nádherného historického centra. Po setmění se město nejen v čase filmového festivalu mění na Mekku kultury a k návštěvě lákají proslulý koncertní sál Antonína Dvořáka, Karlovarské městské divadlo, řada luxusních restaurací, barů i klubů. Najdou se zde nádherná místa pro odpočinek, ale ani sportovci nepřijdou zkrátka. Okolí poskytuje možnosti pro turistiku a cykloturistiku, můžete si zde zahrát golf nebo si zaplavat.


Proč SPA hotel?

Zjednodušeně se dá říci, že wellness procedury jsou zaměřeny spíše na relaxaci a prevenci, zatímco trápí-li vás nějaký zdravotní problém, měli byste zamířit do lázeňského hotelu. SPA procedury jsou vedeny lékaři a soustředí se na léčbu konkrétního neduhu, k níž jsou využívány přírodní zdroje. Vynikající léčebnou péči obvykle doplňuje komfortní ubytování a celé spektrum služeb, díky nimž se budete cítit jako v bavlnce. Myslí zde i na vaši dietu a v hotelových restauracích vám vytvoří individuální plán dle vašich dietních specifik, aniž byste se museli vzdát chutných specialit.


Žijící historie – hotelový komplex Windsor

Ptáte se, kde vlastně najít ideální SPA hotel Karlovy Vary? Máme pro vás tip: historický komplex Windsor, který se zaměřuje na tradiční lázeňskou léčbu a hostí špičkové gastrocentrum. Jeho historie se datuje až do 19. století, kdy fungoval pod jménem Lázně III a sjížděli se do něj klienti z celého Rakouska-Uherska. Nyní jsou tyto kompletně zrekonstruované budovy státem chráněnou památkou. Uvnitř naleznete luxusní hotel v Karlových Varech s designovými pokoji, vybavenými LCD televizorem, internetovým připojením, minibarem a trezorem. Přímo v komplexu můžete také zavítat do celé řady originálních butiků. A jaká kúra vás čeká? Základem je přírodní bohatství Karlových Varů – termominerální voda a peloidy. Ty skvěle doplní masáže, zábaly, magnetoterapie či elektroléčba. Jako jediný v ČR vás hotel Windsor pozve také do bazénu s léčivou termominerální vodou o teplotě 36-38 °C.

KP
Foto: hotel Windsor
1. 11. 2017
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků